Tarot výklad karet

ČERSTVÁ SÍLA

«   Blog
1.3.2019

          K dnešnímu úvodníku mě inspirovala mandalka, jež březnové výklady v odkazu https://spravnoucestou.cz/vyklady-na-mesic/brezen-2019/, provází. Poměrně mě překvapila, že už, i když stále panuje zima, i když s nějakými těmi dny z ochutnávky jara přichází, chce růst, chce se rozvíjet a zelenat. Což vlastně pro nás znamená, že nemáme čekat na lepší časy, ale věnovat se tady a teď nějaké formě osobního růstu. Je jedno, zda se pustíme do studia jazyků, logaritmů nebo se zaměření na to naše vnitřní vnímání, cítění, pochopení a řešení… opět tak, jak nabádají úvodní kartičky pro letošní březen.

          Vidím, jak s každým slunečným dnem do nás opravdu vstupuje čerstvá síla, nadšení, odvaha a chce se nám něco dělat. Proto možná i kartičky nabádají k aktivitě, protože vnímají tu čerstvou jarní sílu a chuť se do něčeho pustit. Že nevíte, do čeho? Věřím, že každý z Vás má v sobě skryté touhy a sny, na které dosud nebyl čas nebo prostě ty správné konstelace. Co se do toho pustit? Nebo Vám v šuplíku leží něco, co tak nějak čeká na svou příležitost? Zkuste se na to podívat, jestli to s Vámi teď ladí a bude radost se tomu věnovat. Opravdu možností je nepřeberné množství. 

          Jestli jste už odskočili na výklady pro jednotlivá osudová čísla, pak vidíte stránky v novém kabátě. Popravdě, když jsem řekla, chce to oprášit, netušila jsem, že když k tomu sednu, tak si uvědomím, že už jsem někde jinde, než když jsem před deseti lety se stránkami začínala a je načase tem opraný, vybledlý kabát už odložit a posunout se i v této rovině dál. Zase, když hledám nějaké souvislosti, pak vlastně ta modrá je od dětství moje nejoblíbenější barva, ke které se v opakovaných intervalech vracím, a teď z „duhovky“ vystoupila a v plné síle Vás bude provázet. Snažila jsem se celé stránky zjednodušit. Naleznete zde celý archiv všech výkladů od počátků, takže se lze kdykoli k něčemu vrátit a nalézt tam odpovědi na své otázky týkající se věcí minulých. Vše o výkladech, numerologii a harmonizacích máte v jednotlivých odkazech úvodní stránky (tato sekce se vylepší, jen čekáme na ty správné aktualizace systému, tak vydržte též). No, a všechny mé služby zachovávám i s cenami, které jsou souhrnně jmenovány ve Službách pro Vás. Takže pokud je něco, co řešíte, neznáte odpovědi, potřebujete se podívat na věci a lidi z jiného úhlu nebo něco poladit, dobít nebo prostě zharmonizovat, pak víte, že jsem tu pro Vás. No, a pokud Vám něco ze „starých“ stránek schází nebo byste rádi něco nového, pak pište, něco se s tím udělá. 

Tak, ale už těch slov bylo a zbývá už jen…

…přeji nádherný měsíc. 

S láskou

Dana Rýdlová

Správnou cestou