Tarot výklad karet

Výklad karet Ostrava

«   výklady karet | katalog
4770x

Iva RadulayováČeská republika

Region: Moravskoslezský
Znamení: Kozoroh
Iva_r.
Tel.: 420776799277
E-mail: amiresahzavináčseznam.cz
Web: amiresah.cz
Adresa: Ostrava
Výklad karet: Osobní výklad karet, Výklad karet po telefonu, Výklad karet po Skype

Více o mém výkladu karet

 

Zabývám se výkladem karet. Jsem regresní terapeut, mistr- učitel Reiki. Pracuji s automatickou kresbou, maluji léčivé energetické obrazy a pyramidy.

Jako terapeut pracuji již několik let. Pracovala jsem se stovkami klientů. Umím se naladit na energie člověka, nalézt a rozklíčovat příčiny životních situací či nemocí, které lidé zažívají jako důsledek své minulosti. Ty jim pak pomohu pochopit, přijmout a zpracovat tak, aby se jim již v budoucnu nemusely opakovat.

V životě někdy procházíte určitými situacemi, které se vám mohou zdát být složité, nepochopitelné nebo dokonce těžké... Neumíte se v nich orientovat, nevíte si s nimi rady. Říkáte si: "Jak dál...?"

Nabízím výklad karet, který Vám pomůže nahlédnout do vašeho nitra, vidět život s nadhledem... Odhalí se, co si neuvědomujete... Proč daná situace do vašeho života přišla, proč ji zažíváte, co v ní máte pochopit...? Na to Vám karty odpoví... Když se tak stane, nalezli jste řešení a sami můžete svůj život změnit, abyste se cítili v harmonii a rovnováze, protože sami jste tvůrci vašeho života... A víte-li jak tvořit, pak je váš život krásným dílem, které si můžete užívat plnými doušky...