Tarot výklad karet

Výklad karet Praha 2

«   výklady karet | katalog
4554x

Eva AgiaČeská republika

Region: Praha
Znamení: Rak
Tel.: 773291111
E-mail: eva-agiazavináčeva-agia.cz
Web: www.eva-agia.cz
Adresa: Radhošťská 5, Praha 2, 12000
Výklad karet: Výklad karet poštou, Výklad karet e-mailem, Výklad karet po telefonu, Osobní výklad karet

Více o mém výkladu karet

Výklad karet - osobně, přes tel. i emailem. Před každým výkladem pracuji s automatickou kresbou, napojením (chanelling) a numerologickým rozborem, intuitivně budeme spolu vždy vybírat z více balíčků a druhů karet (Tarot, Lenormand, andělské karty). Poskytuji TAROT TERAPII - díky tarotu se napojíme na vaše podvědomí a budeme hledat nejlepší cesty a rozhodnutí pro vás v daném okamžiku a zároveň léčit dávné bloky a bolesti, které vám brání v prožívání šťastného života naplněného láskou a hojností.

Další pomoc: Duchovní transformace, harmonizace energie, očištění a pomoc s vyladěním vaší energetické vibrace  - to, co vysíláme, čím vibrujeme, to k sobě přitahujeme zpátky. Zákon rezonance, uvolnění zablokované energie, terapie a léčení (psychické bloky, stresy, vztahové potíže, neschopnost nalezení správného partnera). Zabývám se energetickou psychologií, vyladěním podvědomí pomocí NLP a alternativní psychoterapií.

Uvědomuji si, že vás vaše situace a otázky trápí právě TEĎ a řešení a pomoc potřebujete v AKTUÁLNÍM ČASE, proto se snažím vždy o RYCHLÉ OBJEDNÁNÍ BEZ DLOUHÉHO ČEKÁNÍ - PO DOMLUVĚ MOŽNOST OBJEDNÁNÍ I MIMO BĚŽNÉ PRAC. HODINY - NAPŘ. VEČER PO 18. HOD. NEBO I O VÍKENDU - VSTŘÍCNOST, PROFESIONALITA A ÚSMĚV VŽDY :-)

MÍ KLIENTI SE VRACEJÍ. BUDETE SE VRACET I VY.

Setkání probíhají v útulném podkrovním ateliéru nabitém pozitivní energií na pomezí Vinohrad a Žižkova, přímo u zastávky tram. č. 11 Radhošťská, pár kroků od metra Flóra a nákupního centra Flóra.

Nezvedám-li Vám zrovna telefon, s největší pravděpodobností se právě věnuji jinému klientovi. Jsem pracovně velmi vytížená. Opakujte proto prosím volání později nebo mi napište SMS, ozvu se vám zpět hned, jakmile to bude možné.

Další informace o mně, mé práci, pořádaných kurzech výkladu karet a práci s energií, naleznete na mých stránkách www.eva-agia.cz

Výklad karet:

60 min/1000 Kč

Léčení, terapie, odblokování potíží: 60 min/1000 Kč

Magické rituály: 1500 Kč/1,5hod

Individuální kurz výkladu karet- 3 800 Kč (3 setkání x 2,5hod)

Individuální kurz práce s energií Nejvyššího zdroje (využití energie pro sebe+ léčení druhých)- 6 500 Kč