Tarot výklad karet

Výklad karet OSTRAVA

«   výklady karet | katalog
4784x

JASNOVIDEC MARTIN WSZOLEKČeská republika

Znamení: Rak
Facebook
Tel.: 732246135
E-mail: sidhizavináčemail.cz
Web: www.jasnovidec.estranky.cz/
Adresa: OSTRAVA
Výklad karet: Výklad karet e-mailem

Více o mém výkladu karet

 

Momentálně me schopnosti prochazeji přísnou a testovací fázi v laboratorních podminkach kde se testujou a posiluji me schopnosti,,,,což bude trvat několik mněsicu !!! A díky tomu se chci vice do budoucna věnovat hlavně !!!!! - Hledaní pohřešovaných osob ( Výpomoc u policie,statných službách ) - Remote viewing,,využiti při odhadu růstu či poklesu akcii - Finančním horoskopům - Využiti Remote viewing při sázeni sportovních zápasu

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

Léta se zajímám, jak teoreticky i prakticky, tak zvaným REMOTE VIEWING - Vzdáleným viděním - Vzdaleným pozorováním.  U nás známé jako jasnovidectví. Tento název ale nechci nějak používat ( jasnovidectví ), protože to zní příliš, tak zvaně, nedůvěryhodně, nevědecky a šarlatánsky!  Proto raději zůstaňme u odbornějšího názvu REMOTE VIEWING. UPŘÍMNĚ ! !  Řešit někomu citové vztahy, říkat lidem jen to, co chtějí slyšet ( jinak nedají pokoj), utěšovat labilní osoby, dělat ze sebe ezoterického šarlatána, vrbu, atd. ,to mně fakt už nebaví. Nic mi to nepřináší, neoslovuje, ani mne nemotivuje !!!   Cítil bych se užitečnější při využití REMOTE VIEWING.

Jde o : Hledání pohřešovaných osob, poskytování informací ve službách státní správě.  Široký záběr případů v tajných službách státu.