Tarot výklad karet

Výklad karet Praha

«   výklady karet | katalog
8260x

Stanley BradleyČeská republika

Region: Praha
Znamení: Blíženci
Tel.: 606 119 600
E-mail: stanley.bradleyzavináčemail.cz
Web: www.brazda-s.cz
Adresa: Kmochova 517, Praha, 150 00
Výklad karet: Osobní výklad karet, Výklad karet po telefonu, Výklad karet po Skype, Výklad karet e-mailem, Výklad karet poštou

Více o mém výkladu karet

Pracoviště mám jak v Praze, (na své adrese), tak ve svém domě v Jinočanech (4km od Zličína), kde začínám budovat své duchovní centrum a centrum zdraví.
Více mě o mém výkladu karet na www.brazda-s.cz, www.jakzitdlouho.cz, www.vestec.tv

Věštěním budoucnosti se věnuji intenzivně 30 let, 20 let se tím živím, ale věštím od dětství. Byl jsem dítětem, „které vše vědělo“. Nepotřebuji žádnou pomůcku, karty, kyvadlo a jiné jsou pro mne jen podpůrné prostředky. Věštím i pomocí tzv. Rodinných konstelacích, kde je možné předvést „co by bylo, kdyby bylo“. Touto metodou lze nejenom objevit problém, ale je možné jej i napravit. Je možné řešit vše, specializuji se na zdravotní problémy, protože v této oblasti je nejvíce prostoru díky tomu, že věda si neví se vším rady. Proto mám velké úspěchy ve zjišťování příčin např. neplodnosti, léčby nemocí jak fyzických, tak psychických. Vysvětluji problémy mezi partnery, ale i rodiči a dětmi, kamarády, spolupracovníky. Zabývám se i životním stylem (sestavím jídelníček, zjistím, jak a kde vydělat nejvíce peněz, kde žít, zda je lepší byt či dům, zda na to dotyčný má, jaké má každý možnosti,v čem se seberealizovat, burzu, umím zjistit stav nemovitosti, kolik bude stát rekonstrukce, jaká je cena nyní a za X let, na jak dobrém je pozemku, zda na tom místě budou záplavy, zjistit negativní zóny, atd.). Jsem schopen udělat během 15ti minut rozbor celé firmy. Podle mé teorie je nutné vždy zjistit příčinu, jinak se nedá s trvalým efektem odstranit důsledek. A já se snažím pojmenovávat příčinu a problém. Ve správně pojmenovaném problému se nachází jeho řešení. Napsal jsem 10 knih, první byla Škola psychotroniky, (další - Jak najít toho pravého…, O životě a smrti, Tak to nebylo, Rodinné konstelace,….) poslední Jak se dožít 140 let.

Stanley Bradley