Tarot výklad karet

ZÁZRAKY

«   Blog
1.5.2019

          Je 1. květen a krom Svátku práce či lásky je tu opět info o energiích, jež nám celý květen přichystal: Květen považuji za nejkrásnější měsíc v roce… zima opravdu za námi, všechno krásné, slunečné a životaschopné před námi a k tomu všechno kvete… nač si stěžovat. No, my lidi si vždy něco najdeme, ale o tom už mluví kartičky, které nám avizují, jaké energie si květen nese, stejně jako nám ukazují, jak se chtějí jednotlivá osudová čísla k tomu měsíci stavět. Ale řekla bych, že nejvíc na mě při přípravě května mluvila mandalka: To, že má kvést, to se nese samo sebou. Jasně mi ukazovala, že s květnovými energiemi se nejlépe porovnáme, když budeme opravdu brát věci tak, jak přicházejí, ale zase na druhou stranu se nebudeme bránit jít někdy proti proudu, či zprudka měnit směr. Řekla bych, že i spirálky, které do té aktuální mandalky vstoupily, nám říkají, že jsme to nyní my, kdo hýbáme energiemi (ne jako minulý měsíc, kdy se všechno hýbalo tak nějak neřízeně a samo). A co mě osobně překvapovalo, její barevnost. Osobně bych zlatou s růžovou nekombinovala, ale mandalka to tak chtěla, tak to tak je. Vnímám v tom hlubší kontext, ale tak, abych Vás moc neovlivňovala, najděte to v tom sami a třeba napište, co Vám to evokuje, co to ve Vás probouzí. A zase, pro Vás je to možnost být aktivní, nejen pasivně přijímat, ale nějakým způsobem s přicházejícím naložit… a o tom je přece letošní květen. Mandalka opět bude otevřena po celý měsíc, ať se k ní můžete vracet a pracovat s ní, když toho na Vás bude víc, než byste si představovali.

               Kartičky mluví i o zázracích. Tak si říkám, co by pro každého z nás mohl být ten zázrak, o čem si ani netroufáme snít, v co ani nedoufáme, ale kdyby se to stalo… wow. Zkuste si připustit jen ten pocit, že se Vám udál zázrak. Nemusíte myslet na nic konkrétního, možná je i lepší se všeho toužení a lpění pro tu chvilku pustit, dovolte si prostě jen prožít zázrak… úžasné, co!?

               Výklady opět naleznete na stránkách www.spravnoucestou.cz nebo na FB pod stejnou hlavičkou. A samozřejmě, když se budete na své cestě poněkud ztrácet, nebo Vám budou bližší slepé uličky a Vy ne a ne opět nalézt ten správný směr, jsem tu pro Vás.

               Přeji nádherný měsíc.

 

S láskou

Dana Rýdlová

Správnou cestou

www.spravnoucestou.cz

www.facebook.com/SpravnouCestou/

tel. 773 549 667