Tarot výklad karet

AKTIVITA = ÚSPĚCH

«   Blog
1.7.2019

            Ještě než jsem vytáhla první kartičku na výklady tohoto měsíce, začala jsem se usmívat, možná jen proto, že hned vzápětí jsem viděla aktivní karty a víte, že já aktivní přístup k životu hlásám a preferuji, v každé situaci vidím nebo hledám příležitost, šanci na lepší život. Každopádně energie letošního července jsou nám nakloněny. Neznamená to, že si můžeme lehnout na deku a užívat si. Je to o tom, že tento měsíc se přičiníme, abychom si ho mohli užívat, abychom využili toho, co je nám darováno, a nečekali, že se něco uděje samo. To, že třeba někdo osobní energie nemá tak příznivé neznamená, že se mu nemá dařit, možná jen čerpá z vlastních zdrojů a ty Vesmírné nechává nepovšimnuty. Co to zkusit jinak?

               V mandalce vnímám jakousi exotiku, něco netradičního, a o tom čas prázdnin přece je… každý, ať už školou povinný či ne, chce léto prožít jinak, než ostatní čas. A opravdu to nemusí být jen Seychely nebo Chorvatsko a vlastně ani ta dovolená jako taková. I v práci nastává jiný režim, děje se spousta událostí, které nás ovlivňují, motivují k činu, k akci. A tak když se vrátím k té aktuální mandalce, je opět pro Vás otevřená celý měsíc tak, aby Vám pomohla užít si exotiku, „netradično“, na jakémkoli místě a v jakékoli situaci, které na Vás v červenci čekají.

               Teď už ale dost slov. Mrkněte se na výklady pro jednotlivá osudová čísla https://spravnoucestou.cz/vyklady-na-mesic/cervenec-2019/, jednak jak si ten červenec a samozřejmě jak si pracovat s pro Vás aktuálními energiemi a…

… přeji nádherný měsíc.

S láskou

Dana Rýdlová

Správnou cestou

www.spravnoucestou.cz

www.facebook.com/SpravnouCestou/

tel. 773 549 667