Tarot výklad karet

OTEVÍRÁME!

«   Blog
1.9.2019

          Je tu září a nebudu nostalgicky plakat nad odcházejícími prázdninami. Vše, co jsme s nimi mohli zažít, jsme zažili a teď tu máme září, měsíc začínající nový cyklus. Říkáme tomu školní rok, ale pro nás je to takový ten pomyslný začátek nového. Pouštíme se do práce úplně s jiným zanícením, než to dokážeme o prázdninách. Řekla bych, že se jakoby otevíráme i tomu, co není zrovna naše „srdcovka“, ale z logiky věci je dobré tomu věnovat energii. Chceme se učit, poznávat, nalézt pochopení a poznání, nemáme nic proti experimentům či neobvyklému přístupu v různých životních situacích. Prakticky prožíváme totéž jako na začátku kalendářního roku, očekáváme radostnou budoucnost a zdá se nám všechno jakoby lehčí. Což si myslím, že není špatné ani pro školáky a studenty, ale i pro nás, protože v takovém naladění se dá zvládnout více, než kdykoli jindy. A jak to budou zvládat jednotlivá osudová čísla, se dočtete v odkazu https://spravnoucestou.cz/nove-prispevky/zari-2019/ 

Možná i proto mandalka na září hýří tolika barvami, které nám jednak připomínají barevnost příležitostí, barevnost života. Takže je Vám opět k dispozici po celý měsíc, třeba, když ty své šance a možnosti neuvidíte, nebo se Vám budou zdát těžké. Sladí Vás jak s těmi reálnými možnostmi, tak Vaší intuitivní stránkou. 

A čekáte ode mne se začátkem září něco nového? Nemýlíte se, i když, ono je to spíše staronové. Opět Vám otevírám Galerii DaRy. Ano, to je ta, co byla na „starých“ stránkách. Obsah se však změnil. Ty „moje mandalky“, které k Vám přichází a budou přicházet i nadále dostaly nový rozměr. A to si nemohu nechat pro sebe. Takže pojďte a otevřete dveře… https://spravnoucestou.cz/galerie-dary/ Už se ale nejedná jen o obrázky k pokochání, ale jakákoli z hotových a dostupných mandalek může být Vaše nebo se domluvíme na mandalce přímo dělané pro Vás. 

A samozřejmě kartičky, čísla, energie a já jsme tu stále pro Vás jako obvykle. :-) 

Přeji nádherný měsíc. 

S láskou

Dana Rýdlová

Správnou cestou

www.spravnoucestou.cz

www.facebook.com/SpravnouCestou/

tel. 773 549 667