Tarot výklad karet

Tarotové poradenství, numerologie, grafologie

«   Blog
29.9.2019

AKCE ŘÍJEN 2019

1) Velký výklad na vztahy (vhodnost partnerů k sobě, rozbor situace, řešení krize, budoucnost vztahu, důležitá rozhodnutí v oblastí vztahu apod.) pro zadané i nezadané za pouhých 299 Kč. Výklad zaslán e-mailem. Třeba dodat data narození a křestní jména.

2) Výklad po telefonu na jakýkoliv problém do 30 min (telefon platím já) za pouhých 249 Kč.

3) Strom života (ukáže Vám, k čemu je určen Váš život, jakých cílů můžete v budoucnosti dosáhnout, co Vás čeká v citovém životě, v práci i jinde, jaký budete mít v budoucnosti domov, co Vám brání dosáhnout Vašich cílů, jaké překážky budete muset v budoucnosti překonávat, jaká cesta je pro Vás nejvhodnější.) za pouhých 299 Kč. Výklad zaslán e-mailem. Třeba dodat datum narození.

4) Roční Horoskop podle data narození a křestního jména (zdraví, práce, klíčové životní situace, vztahy, finance, cíle v tomto roce, rodina, souhrn apod.) za pouhých 299 Kč. Výklad zaslán e-mailem. Třeba dodat datum narození.

5) Numerologický rozbor osoba (charakteristika člověka, jeho silné a slabé stránky, jeho nadání, zdravotní indispozice ap. s předpověďmi na tři roky dopředu) za pouhých 499 Kč. Vhodné nechat vyhotovit i na děti, aby se rodiče v nich lépe vyznali a lépe s nimi mohli jednat. Poznali jejich nadání, sklony apod.

6) Kurz numerologie na dálku za pouhých 1 999 Kč. Z pohodlí domova se naučíte vyhotovit numerologický rozbor na jakoukoli osobu.

7) Velký výklad na práci (změny práce, vhodnost pro kterou práci, více prací, důležitá rozhodnutí v oblasti zaměstnání ap.) za pouhých 299 Kč.

8) Výklad z tarotových karet přes e-mail jedna jednoduchá otázka za pouhých 149 Kč. Výklad bude zaslán e-mailem. Třeba dodat datum narození a křestní jméno osoby, které se dotaz týká a konkrétní jeden dotaz.

Lze zakoupit i dárkové poukazy v hodnotě 400, 500, 600, 700, 1000 Kč a každý si pak vybere při uplatnění poukazu libovolné služby v hodnotě poukazu nebo lze zakoupit poukazy na konkrétní akci dle nabídky. Platnost poukazu bude do konce LEDNA 2020.

Bližší informace na:

T. č. 606 959 547

Email: ivanovova@volny.cz

Web: numerologie-grafologie-tarot.cz