Tarot výklad karet

ROZUM ZNAČNĚ NEROZUMNÝ

«   Blog
1.10.2019

          Mám se ohlížet za zářím? Ale, ano, protože tak intenzívní energie – poklid v konfrontaci s akcí, jaké nám poskytl právě tento letošní měsíc, tu dlouho nebyly. Možná i proto, že sice se odvinul v rychlém tempu nabitý událostmi, ale nepřinášel ty energie, které nás učí skrze potíže a komplikace, ale nabídl nám nepřeberné množství příležitostí a zážitků. Nuda nebyla a nebude ani v říjnu. Není se ale třeba bát. Jestliže patříte mezi lidi s aktivním přístupem k životu, tak si říjen vynachválíte a věřím, že bezezbytku využijete perspektivních příležitostí, které Vám Vesmír svými energiemi přihrává právě teď do cesty.

          Ono popravdě každý den, každý okamžik je nabitý šancemi, příležitostmi a možnostmi, jenže mi je často nevidíme, nevnímáme, a když, tak nás cosi brzdí, abychom se jich chopili. To „cosi“ my nazýváme rozumem, ale často je náš rozum značně nerozumný, protože jeho síla spočívá v tom, že praktikuje to, co zná, co je obecně považováno za rozumné a přitom se rozhlédněme po úspěšných a šťastných lidech… dělají výhradně rozumné věci? Ne. V drtivé většině při svých prvních krocích ke štěstí a úspěchu, a možná pak i po celou cestu byl někdo, kdo jim říkal, že to dělat nemají, že to není rozumné, jisté, vyzkoušené, osvědčené a do toho se vměšoval jejich rozum, který byl stejně negativní, jako okolí. Jenže takoví lidé mají jeden trumf v rukávu, který přemůže ty destruktivní a brzdící hlasy, a to je schopnost a ochota naslouchat svému srdci a své duši.

          Říkáte si: „No jo, to já ale neumím.“, ale opak je pravdou. Srdce a duši máme všichni, vlastně i ty uši k naslouchání… a to pak postačí opravdu dát si ruce na srdce a vnímat jeho tlukot, pro co se nadchne, co mu udělá radost a i když to fakt není rozumné, dopřát mu to potěšení jít tou cestou radosti. V radosti je pokrok, objevy, láska, hybná energie, prostě život.

          A kdepak že jsou naše výklady na měsíc. Už na Vás čekají na https://spravnoucestou.cz/vyklady-na-mesic/rijen-2019/

          Na podzimní mandalky se vždycky těším. Jejich barvy mi přes sychravé a nevlídné počasí vždy navozují pocit hřejivosti a zemitosti, nazvala bych je poutem, jistotou v nepříznivých časech. A právě jistotu, bezpečí a teplou náruč Vám chce v letošním říjnu poskytnout tato mandalka. 

          Galerie DaRy se opět rozšířila o několik velmi pěkných kousků, což mi připomíná a nechci Vás děsit, ale pokud uvažujete, že potěšíte sebe nebo své blízké právě mandalami z Galerie DaRy v čase Vánoc, pak je ideální čas na objednávky, ať všechno stihneme a radost se šíří do všech koutů. Kompletní nabídku nyní dostupných obrazů a výrobků naleznete na https://spravnoucestou.cz/galerie-dary/

          A k tomu jsem Vám k dispozici s kartičkami, které Vám poradí, třeba kterou aktuální příležitost vzít do svých rukou, čísly, jež Vám poodhalí Vaší dokonalost, a energiemi, které Vás vyladí a posílí. Co víc dodat? 

Přeji nádherný měsíc! 

S láskou

Dana Rýdlová

Správnou cestou

www.spravnoucestou.cz

www.facebook.com/SpravnouCestou/

tel. 773 549 667