Tarot výklad karet

Ať se ve Vašich očích odráží světlo Vašeho rozzářeného srdce!

«   Blog
1.12.2019

Dnes se nám kombinuje začátek měsíce s počátkem adventu. Rozsvítíme první svíčku a nějakým způsobem nad ní budeme rekapitulovat věci minulé, věštit z jejího plamene věci budoucí a do toho se nám budou cpát myšlenky, jak ten měsíc a vše s ním spojené zvládneme. Řekla bych že dobře, neřku-li skvěle. Proč by to také mělo být jinak?

A to je to… i karty vykládané na tento měsíc o tom mluví… očekávání… co už slov o něm bylo řečeno, napsáno, můžeme sebelépe vědět, že očekávání vše kazí a přece je tu – s prosincem a Vánocemi možná ještě o to silnější a úpornější.

Říkám si, jestli je to z nás anebo jej získáváme třeba tím, že prožijeme první Vánoce s těmi všemi rozzářenými světýlky, dárky a vnímáním energií očekávání těch, co tu byli dřív?

A je to očekávání opravdu tak špatné? Vnímám, že ve své podstatě ne. Co by bylo, kdybych nic neočekávali?… V první řadě bychom ztratili pravděpodobně schopnost se na cokoli těšit. Pak také by ztratilo smysl si stanovovat cíle. No, a v důsledku bychom přišli i o smysl žít. Znáte to? Těšíme se na známé tváře, pak se těšíme do školky, do školy, až budeme na střední, těšíme se na první lásku, až budeme dospělí, až si budeme vydělávat, na první – druhý - tisící milování, těšíme se na své děti, vnoučata, ale těšíme se i na dobrý oběd či schůzku s přáteli. A to všechno těšení zákonitě musí být okořeněné očekáváním. Tak co je na něm špatně? Očividně je fajn.

Ten chyták spočívá ve dvou věcech: Ve lpění a honbě za dokonalostí. Naší tendencí je se k jakémukoli očekávání upnout, na nic jiného nemyslet, neustále vznášet nové a nové modlitby, afirmace, aby se to naše očekávání naplnilo, dělat magické rituály, pracovat na tom i na sobě, zdokonalovat se… a jsme u toho! Dokonalost! Už jí tu máme zas. Kam až jsme se dostali, když se na věci díváme jinak… A stále je tu, byť jsme o ní již mnohokrát mluvili. Takže to řeknu jasně: Dokonalost je jen způsob jak sebe či druhé manipulovat!

Jak se jí postavit? Proti ní existuje jen jediný způsob jak jí čelit a to je schopnost lásky a radosti... A jsme zpátky u adventu s první svíčkou a událostí spojených s koncem roku a přechodu do roku dalšího. Kdy jindy bychom měli mít svá srdce otevřená, než ve spojitosti s prosincem, s adventem, Vánocemi, Silvestrem? No ano, neustále, ale teď to máme snadnější právě proto, že se to všechno děje v rámci jednoho měsíce.

Proto Vás vyzývám: Očekávejte to nejlepší! Těšte se na cokoli! A užijte si ten letošní prosinec v lásce a radosti. Ať se ve Vašich očích odráží světlo Vašeho rozzářeného srdce! 

Zmínila jsem výklady na tento měsíc. Jsou již pro Vás připravené na https://spravnoucestou.cz/nove-prispevky/prosinec-2019/ . Na ně i navazuje svými energie mandalka, která se na nám ani na konci roku nikterak neohraničuje, naopak naznačuje růst, rozkvět, rozvoj a svým leskem přináší zář do Vašich úrovní. Opět je po celý měsíc pro Vás otevřená, abyste z ní mohli čerpat energie. 

A samozřejmě trocha organizačních informací: Ještě tu mám do konce roku pár volných termínů na konzultace nebo čas na zpracování numerologických rozborů.

Pokud ještě zvažujete nákup obrazů či ostatních výrobků z Galerie DaRy https://spravnoucestou.cz/galerie-dary/ a počítáte s nimi jako s vánočními dárky, pak moc neotálejte. Netuším, jak bude zvládat pošta, proto posledním dnem pro odeslání budu počítat 13. prosinec. Pak bude možný jen osobní odběr v Trutnově nebo 17. prosince předání v Hradci Králové. Samozřejmě pokud Vás čas netlačí, odesílám objednávky tak, jak přichází průběžně.

A samozřejmě ještě zvládneme nějaký ten dárkový poukaz, ať už na služby nebo na cokoli z nabídky Galerie DaRy se stejnými termíny. 

A teď už jen: Přeji nádherný měsíc! 

S láskou

Dana Rýdlová

Správnou Cestou

www.spravnoucestou.cz

www.facebook.com/SpravnouCestou/

tel. 773 549 667