Tarot výklad karet

OTVÍRÁME!

«   Blog
1.1.2020

Ano, právě v těchto chvílích bereme za kliku nového roku a otvíráme. Znáte to… když máte vstoupit někam, kde to neznáte, nevíte, co Vás za dveřmi čeká, jste trochu napjatí, malinko vyděšení a plní očekávání…

Jak jsem napsala tuhle větu, začala jsem se na ten rok 2020 těšit. Víte proč? Protože každého z nás čeká nové dobrodružství. Zase tam bude pěkná dávka napětí, spousta práce, lidé, kteří nás podpoří, ale také nějaký ten padouch, co nám bude přinášet potíže a lekce. Budeme muset prokázat svou vytrvalost, odvahu, také tam budou smutné okamžiky, které však vystřídá pocit naplnění a nová naděje. Tím vším se nám bude prolínat láska, abychom na konci sice byli celí utrmácení, špinaví a zpocení, ale šťastní, že jsme to zase zvládli… prostě happy end, jaký ke správnému dobrodružství patří… už se těšíte také?

Aha, nevíte na co se těšit? Tak to zkuste se Správnou Cestou a numerologickým a tarotovým náhledem na rok 2020. Rychlá cesta k němu vede tudy: .https://spravnoucestou.cz/2020-rocni-nahled

Pak tu pro Vás mám, už samozřejmě, výklady pro jednotlivá osudová čísla v odkazu https://spravnoucestou.cz/vyklady-na-mesic/2020/leden-2020/

Doprovází je již tradičně mandalka v duhových barvách, ve které se navíc promítá vibrace čísla čtyři provázející nás tímto rokem a doplněná energiemi na prosperitu ve všech oblastech. Tahle novoroční mandalka bude otevřená po celý rok a kdykoli Vám pomůže se sladit s energiemi roku 2020. 

Jak se nám již osvědčilo, každé pondělí Vám opět bude k dispozici „karta týdne“. Naleznete ji vždy v nových příspěvcích na úvodní stránce webovek nebo na FB. 

Začátek nového roku je také skvělým časem pro náhled do karet, jaké energie Váš život momentálně ovlivňují, kam Vás směřují, čemu a jak vlastním aktivním zásahem dodat jiný směr či jinou dynamiku. Jsem tu pro Vás připravená s kartami, ať už se sejdeme osobně, po telefonu, Skypu či si výklad objednáte v písemné podobě.

A navíc takovéto praktické info. Má banka už „umí“ přijímat okamžité platby. Pro Vás to znamená, že pokud i Vaše banka „umí“ odesílat tento typ plateb, tak nemusíme s termínem konzultace podstupovat čekání na převod nebo to řešit zasíláním potvrzení o zadání platby z Vaší strany, a pokud to kapacita mého diáře umožní, telefonní a Skype konzultace můžeme uskutečnit v den objednání.

Další novinkou pro Vás bude, že během pár dní zprovozním možnost u mě platit kartou, jak za služby (konzultace, harmonizace, kurzy), tak i při nákupu z Galerie Dary. 

Galerie Dary se po Vašich vánočních nákupech opět začíná pomalu plnit. No, a protože z prvních vhodných příležitostí k obdarování druhých, krom narozenin a svátků bude únorový Valentýn, začínám „srdíčkovat“, tak co si užít lásku s originálními mandalami. Avizuji již dnes, ať se můžeme připravit na všechno;-). 

A teď už Vám přeji úspěšné vykročení do nového roku, pevné zdraví, kapku štěstí a mnoho radosti a lásky v každém jeho dni. 

S láskou 

Dana Rýdlová

Správnou Cestou/Galerie DaRy

www.spravnoucestou.cz

tel. +420 773 549 667

danarydlova@spravnoucestou.cz

www.facebook.com/SpravnouCestou/