Tarot výklad karet

DEJ DO TOHO SRDCE

«   Blog
1.3.2020

Máme tu březen a opět se můžeme těšit na jaro. Jasné, počasí už se tak chtělo tvářit, ale ono nejde ani tak o teplotu a jak dlouhý je den, ale o ty jarní energie. Karty nám slibují ukázkové jaro, takže nový přísun energie. A tak jako ti zahradníci začínají set svá semínka, tak mi máme možnost, díky těmto energiím, zaset také nějaké ty nové nápady, cíle a záměry.

Blíže nám popisuje březnové energie mandalka. Karty připomínaly, řídit se srdcem a krom trojkové symboliky, se s touto mandalkou právě na srdce a srdeční čakru máme napojit. Ale nějakým způsobem je březen velmi důležitým měsícem v kontextu celého roku, takže doplněno barvami tak, aby mandalka obsahovala stejné energie jako ta, kterou kreslím na začátku roku. Takže, zase po celý měsíc, se na ní můžeme napojit, lépe souzníme s touhami našeho srdce a navíc snáze zasejeme semínko, tak důležité pro rok 2020.

Výklady na měsíc březen pro jednotlivá osudová čísla naleznete v odkazu www.spravnoucestou.cz/nove-prispevky/brezen-2020. Samozřejmě, v načtení energií, se jedná o výklad všeobecný, zaměřený na širokou veřejnost. Proto, pokud hledáte jen svou cestu a směr, pak jsem tu pro Vás při konzultacích, s numerologickými rozbory i harmonizací. Však už to znáte a kontakty máte níže.

A navíc, pro vás každé pondělí je připravená „kartička týdne“. Letos nám krásně navazují, takže nám pomáhají se sladit s aktuálními energiemi.

 Galerie DaRy: V průběhu minulého měsíce se mi podařilo dokončit větší obraz. A teď pracuji na větším množství energetických zářičů v podobě přívěsků, protože se chystám se svou tvorbou na výlet. Vše se brzy dovíte, ale samozřejmě, jak budu vkládat nové kusy do stránek, budou Vám k dispozici.

Galerii jsem proto i trochu zorganizovala jinak. Na její hlavní stránce uvidíte pouze dostupné kusy. Ty, co se již našly se svými majiteli, jsou v modrém odkazu „prodané k inspiraci“ v jednotlivých sekcích. Doufám, že to pro Vás bude přehlednější a nebude Vás to nutit toliko rolovat po stránce.

A teď už přeji nádherný měsíc.

S láskou

Dana Rýdlová

Správnou Cestou/Galerie DaRy

www.spravnoucestou.cz

tel. +420 773 549 667

danarydlova@spravnoucestou.cz

www.facebook.com/SpravnouCestou/