Tarot výklad karet

Výhodná májová nabídka tarotové karty, numerologie, grafologie

«   Blog
1.5.2020

ÝHODNÁ MÁJOVÁ NABÍDKA

1) Poradna po emailu: Jedna otázka 199 Kč Dvě otázky 299 Kč Tři otázky 399 Kč Po emailu mi napište konkrétní otázky, křestní jména a data narození osob, na které se budete ptát. Dotazy se mohou týkat oblasti zdraví, práce, vzdělání, vztahů, dětí, rodičů, rodiny, financí, hypotéky, soudních sporů a různých jiných problémů a krizových situací a hledání východisek. Odpovědi pošlu co nejdříve to bude možné. Použiji k tomu numerologie, výklad z tarotových karet, svého vidění a svých vizí. Možno koupit formou dárkového poukazu jako dárek pro Vaše blízké k různým příležitostem. Platnost poukazu bude do konce srpna 2020.

2) Velký výklad na vztahy (vhodnost partnerů k sobě, nová láska, budoucnost přátelských vztahu, rozchody, rozbor situace, řešení krize a hledání východisek apod.) za pouhých 399 Kč. Je třeba dodat data narození a křestní jména osob, kterých se výklad týká. Výklad bude zaslán emailem. Možno koupit formou dárkového poukazu jako dárek pro Vaše blízké k různým příležitostem. Platnost poukazu bude do konce srpna 2020.

Neváhejte a velmi výhodně objednávejte ještě DNES. Ani moje kapacita není neomezená, zakázky vyřizuji postupně.

PLATBY jsou předem na účet. Lze zakoupit i dárkové poukazy v hodnotě 400, 500, 600, 700, 1000 Kč a každý si pak vybere při uplatnění poukazu libovolné služby v hodnotě poukazu nebo lze zakoupit poukazy na konkrétní akci dle nabídky. Platnost poukazu bude do konce srpna 2020. Vhodný dárek pro Vaše blízké k různým příležitostem.

 

T.č. 606 959 547

Email: ivanovova@volny.cz

Web: numerologie-grafologie-tartoc.z