Tarot výklad karet

ODVAHA

«   Blog
1.6.2020

Vstupujeme do letošního června a karty nám o něm říkají, že to bude aktivní měsíc, respektive bude přát těm aktivním.

No, a aktivní člověk je ten, co má odvahu. V podstatě svou odvahou posilujeme své vnitřní energie, ale i vnější vyzařování. Odvaha dodává člověku chuť jít vpřed, ať jsou okolnosti v jeho životě jakékoli.

Zvláště v aktuálních časech je odvaha víc, než na místě. Stále jsou tu tlaky udržovat nás ve strachu, v nejistotě. Ano, je to dlouhodobý tlak, jen teď je o něco silnější. A jediné, co působí proti strachu je právě odvaha.

Ne, není to bláznovství. Jestliže, je člověk na svém místě a zabydlený ve svém středu, pak je odvaha jeho přirozenou součástí. Jak to vnímáte u sebe? Jdete s odhodláním po své cestě navzdory všemu? Ztrácíte se? Váháte? Nebo jste to už vzdali? Či často měníte své cíle?

Jak to udělat, abyste i v dnešní době odvážně čelili denním výzvám? Jak se vzchopit a začít znovu, nebo nějak jinak? Nejjednodušší bude to prostě udělat. Nehledat cestu jak to nepůjde, ale jak by to šlo. Odvaha je naší přirozenou součástí, tak co ji probudit?! 

I mandalka si zřetelně řekla o to, jaká má být. Samozřejmě obsahuje energii čísla šest, které přísluší červnu. Výrazné barvy i s tím, že bylo nutné na ty pastelky pěkně zatlačit, my opět říkaly, že to bude aktivní měsíc. Není uzavřená, což znamená, že nemůžeme čekat pouze ohraničené období, ale že bude navazovat na předchozí, ale ovlivní i časy budoucí. Což znamená, že nyní si opravdu vytváříme věci příští. Vysloveně z ní v ním podporu v duchu „jdi do toho!“ 

Výklady na červen i s mandalkou jsou pro Vás připraveny v odkazu https://spravnoucestou.cz/vyklady-na-mesic/cerven-2020/. 

Konzultace, výklady karet, numerologie a ostatní služby jsou Vám opět plně k dispozici. Ano, i osobně (tedy se zachováním hygienických opatření). Kompletní nabídka mých služeb je pro Vás k dispozici https://spravnoucestou.cz/sluzby-pro-vas/. 

A i během května jsem zvládla vytvořit několik nových kousků do Galerie DaRy. Pokud si tedy chcete vyladit své energie pomocí mandal, osobních energetických zářičů či jiného výrobku z mé dílny, nebo potřebujete originální dárek s přidanou hodnotou, pak pojďte vybírat do https://spravnoucestou.cz/galerie-dary/. 

Přeji nádherný měsíc. 

S láskou 

Dana Rýdlová

Správnou Cestou/Galerie DaRy

www.spravnoucestou.cz

tel. +420 773 549 667

danarydlova@spravnoucestou.cz

www.facebook.com/SpravnouCestou/