Tarot výklad karet

Zajímavá letní nabídka - tarotové karty, numerologie, grafologie

«   Blog
28.6.2020

Zajímavá letní nabídka

 

1) Výklad z tarotových karet na dvě otázky na jakékoliv problémy, které váš tíží  + numerologický rozbor na libovolnou osobu za pouhých 899 Kč.  Dostanete zde odpovědi na své otázky, které se mohou týkat jakýchkoliv problémů a a navíc Vám  vypracuji numerologický rozbor na jakoukoliv osobu. Dozvíte se její vlastnosti, slabé i silné stránky, nadání, zdravotní indispozice a navíc k rozboru jsou připojeny ještě předpovědi na 3 roky dopředu, na co se v těch letech zaměřit. Lze vypracovat i na osoby blízké i na děti. Rozbor umožní se lépe v nich vyznat a tím pádem i lépe s nimi jednat. Zakázku posílám emailem.

2) Velký výklad na vztahy (vhodnost partnerů k sobě, rozbor situace, řešení krize, nová láska, budoucnost vztahu apod.) za pouhých 499 Kč. Zakázku posílám emailem.

 Lze zakoupit i dárkové poukazy v hodnotě 400, 500, 600, 700, 1000 Kč a každý si pak vybere při uplatnění poukazu libovolné služby v hodnotě poukazu nebo lze zakoupit poukazy na konkrétní akci dle nabídky. Platnost poukazu bude do konce září 2020. Vhodný dárek pro Vaše blízké k různým příležitostem.    

 

T.č.: 606 959 547

Web: numerologie-grafologie-tarot.cz

Email: ivanovova@volny.cz