Tarot výklad karet

SKVĚLÉ HŘIŠTĚ

«   Blog
1.8.2020

Tak kartičky avizují i druhý měsíc prázdnin jako zajímavý, aktivní, tedy nic společné s pohodlným létem pod slunečníkem, jak bychom si možná představovali. To však neznamená, že je něco špatně. Prostě jen není čas na zahálku, ale jsou příznivé energie k nějakému posunu, změně, ději.

A vezměte si, jak je inspirativní potkat se s někým, kdo se ke svému životu staví aktivně. I když třeba dělá chyby, ale nevzdává se a snaží se. Nemluví o tom, co nejde, ale přemýšlí o tom, jak by to šlo. No, a to je v každém v nás, jen si to někdy neuvědomíme a jindy zapomeneme, ale i tak je to v nás. Možná proto to léto není takové, jaké „má být“. A je pravda, že uběhlo několik měsíců, které byly pomalejší, pasivnější, tak se zase teď ty energie potřebují vyrovnat.

Možná Vás dokáže odradit fakt, že stále „nevíme, co bude“. Stále hrozí, že opět nastane nucená pauza. Ale víte, že říkávám, že není podstatné co bude, ale co vytvoříme. A pak nikdo nemáme ideální podmínky k životu. Ale je to skvělé hřiště, na kterém můžeme právě tvořit, čelit výzvám a dosahovat úspěchů. 

Mandalka na srpen evokuje energie slunce i slunečnice, nebe a je naznačen otevřený, neomezený posun. Vnímám v ní propojení silných energií slunce, krásu a schopnosti pozemské slunečnice, ale i podporu samotného nebe. Čerpejte, je v ní pro Vás inspirace. A kompletně jsou pro Vás výklady na srpen připravené na https://spravnoucestou.cz/vyklady-na-mesic/srpen-2020/

Samozřejmě pokud tápete, nejste si jistí svými projekty, něco nefunguje, ať už na to jdete z kterékoli strany, pak jsem tu pro Vás, připravená Vám na Vaší cestě pomoci v rámci nabídky mých služeb na https://spravnoucestou.cz/sluzby-pro-vas/ .

Galerie DaRy se během července opět rozrostla o několik nových výtvorů, jež Vám jsou k dispozici. Takže pojďte se kochat a vybírat na https://spravnoucestou.cz/galerie-dary/ . 

A co dodat, snad jen: Vzhůru a s nadšením do srpna. 

Přeji nádherný měsíc. 

S láskou 

Dana Rýdlová

Správnou Cestou/Galerie DaRy

www.spravnoucestou.cz

tel. +420 773 549 667

danarydlova@spravnoucestou.cz

www.facebook.com/SpravnouCestou/