Tarot výklad karet

STEREOTYPY versus RITUÁLY

«   Blog
1.9.2020

Prázdniny jsou za námi, a opět se vracíme k nějakému zaběhlému způsobu, jak se popasovat se všedními dny. Jej, „všední dny“… no, to nezní nikterak optimisticky. Všední = obnošený, nudný, jednotvárný… stereotypy.

Stereotypy versus rituály.

Rituály, a myslím teď naše způsoby, jak si do těch našich dnů vnášíme stabilitu, pocit jistoty, radost, že si věci děláme po svém a víme, že nás vedou k úspěchu, tak jsou fajn.

Ale ty stereotypy. I to slovo zavání svázaností, neplodností, brzkým koncem.

Jistě namítnete, proč to řešíme, když spousta naší činnosti musí být svázána zajetými postupy, ale mé myšlenky spíše míří na náš přístup k životu jako takovému.

Opět se množí žádosti, abych věštila, předpovídala budoucnost, co bude... Ale ti žadatelé si neuvědomují, že už tou otázkou, žádostí, vytváří tu nejasnost své budoucnosti. Ono opravdu není podstatné co bude, podstatný je cíl, ke kterému se chceme dostat. A jestliže máme cíl, tak už pak zbývá jen zvolit vhodný postup, taktiku, jak se k němu dostaneme. A pak už prakticky víme, „co bude“. Zase, ne kompletně. Nemůžeme ovlivnit to, co vstupuje do záležitosti zvenčí, ale podstatné je, co vkládáme do záležitosti my. Však víme, že přitahujeme to, co vyzařujeme.

A tady se vrátím k těm našim rituálům. Jestliže se nám podaří ze stereotypu a všednosti vytvořit rituál, pak nám nenastávají po prázdninách všední dny, ale báječné dobrodružství na kterém můžeme právě ty naše rituály rozšiřovat, vytvářet mnohem více radosti v našich životech.

Však i všeobecný náhled karet na září nám říká „je nejlepší čas se vydat na novou cestu“. Ten i výklady pro jednotlivá osudová čísla naleznete na https://spravnoucestou.cz/vyklady-na-mesic/zari-2020/

Mandalka k tomu roztáčí energie v opravdu intenzivní síle. Jejím posláním je pomoci Vám pohnout s energiemi, se sebou samým, třeba i změnit směr, ale hlavně sladit se se svými zájmy a naslouchat své intuici. 

A i když Vám nebudu věštit budoucnost, tak stále jsem tu pro Vás se svými kartami, abychom nahlédli na energie, které Vaše záležitosti ovlivňují, a nalezli tu správnou cestu k Vašemu cíli. Stejně tak můžete využít i další služby z mé nabídky na https://spravnoucestou.cz/sluzby-pro-vas/, které mají stejný cíl.

A na stejném principu, tedy pomoci Vám vyladit energie pomocí energií nabytých mandal z Galerie DaRy. Kompletní náhled na dostupné obrazy, osobní energetické zářiče i další zboží naleznete na https://spravnoucestou.cz/galerie-dary/ a jestli tam není zrovna to „Vaše“, pak samozřejmě můžu stvořit i cokoli na míru pro Vás. 

Tak vzhůru do námi vytvořené radostné budoucnosti!

Přeji nádherný měsíc. 

S láskou 

Dana Rýdlová

Správnou Cestou/Galerie DaRy

www.spravnoucestou.cz

tel. +420 773 549 667

danarydlova@spravnoucestou.cz

www.facebook.com/SpravnouCestou/

 

P. S. Pokud už máte dojem, že si nepřejete zasílat e-maily tohoto typu, dejte mi vědět. Na druhou stranu… neváhejte přeposílat, kdo ví, komu tím pomůžete.:-)