Tarot výklad karet

VNĚJŠÍ VLIVY

«   Blog
1.10.2020

„Jo, jo, říjen.“ Takhle začínají výklady na tento měsíc, a popravdě ty výklady jen tento povzdech potvrzují. Jsou v nich vidět energie, kde si každý hraje za sebe. I tak to má někdy být, ať už individualisty jsme nebo ne. Ono víme, že z duchovního hlediska jsme stále jedno, i když jsme sami za sebe. Jednoho dne se vše synchronizuje, a pro naše hlubší pochopení, i propojí v jasnou informaci, proč to tak v říjnu 2020 mělo být.

Ono vůbec „přijetí“ toho, co se děje, co to pro nás osobně znamená, není snadné. Nejdříve si jako žijeme ve svobodě, a pak následuje toliko omezení, že to vypadá, že si svoboda vzala dovolenou. Jistě svobodu máme každý v sobě nějakým způsobem nastavenou. Na druhou stranu, vnější vlivy jsou stále součástí naší reality. Člověk pomalu ztrácí s pocitem svobody i víru a naději. Uzavírá se, snaží se ochránit. Co teď s tím?

Každý z nás má v životě nějaké ty konstanty, něco, co je jen a pouze jeho a můžeme se tedy toho držet, ať se děje cokoli. A mohu říct, na základě jarních zkušeností, že tyto konstanty se dají rozvíjet. A paradoxně právě v době, kdy vnější vlivy působí na vnější okolnosti. Když teď tady píši tyto slova, uvědomuji si, jak povrchní záležitostí jsou vnější vlivy. Ale také jaký velký význam jsme zvyklí jim přikládat. Zkuste si to uvědomit i Vy. Dejte si čas. Podívejte se na své životní konstanty. Podívejte se na vlivy zvenčí. Podívejte se, čemu a jaký význam přikládáte, čemu a v co věříte…

Už se Vám vrací svoboda? Víra? Naděje?

Pak můžeme říct: „Jó, říjen 2020… ten měl sílu!“

Ty avizované výklady naleznete v odkazu ttps://spravnoucestou.cz/vyklady-na-mesic/rijen-2020/.

A k nim samozřejmě patří i mandalka, která se nám krásně zbarvuje do podzimních odstínů, ale přitom si stále zachovává energie tepla, slunce a síly. Takže zase máte celý měsíc na to, abyste si z ní čerpali to, co v těchto dnech budete potřebovat. 

Ať už vnější omezení jakákoli, já jsem tu pro Vás s výklady, které Vám pomohou nalézt řešení pro Vaše záležitosti, a to osobně, po telefonu či Skypu nebo v psané formě (pokud to záležitost umožňuje). A kompletní nabídka mých služeb je Vám k dispozici na https://spravnoucestou.cz/sluzby-pro-vas/

Mandaly na obrazech, osobních energetických zářičích a dalších předmětech opět přibyly v Galerii Dary. Říkám si, že říjen je tak poslední měsíc, kdy si ještě můžete objednat něco vysloveně na míru, abych to mohla do Vánoc vytvořit. Porozhlédněte na https://spravnoucestou.cz/galerie-dary/, třeba tam něco najdete pro sebe nebo své blízké plné těch nejlepších energií a když ne pište, volejte a vytvoříme unikátní originál pro Vás. 

Přeji nádherný měsíc. 

S láskou 

Dana Rýdlová

Správnou Cestou/Galerie DaRy

www.spravnoucestou.cz

tel. +420 773 549 667

danarydlova@spravnoucestou.cz

www.facebook.com/SpravnouCestou/