Tarot výklad karet

Výklad tarotových karet, numerologie a grafologie

«   Blog
27.7.2021

Zajímavá srpnová nabídka

 

V srpnu můžete kromě grafologických a  numerologických rozborů na mých nížeuvedených www stránkách využít další aktuální, zajímavé a cenově přístupné akce:

Velký výklad na vztah (vhodnost partnerů k sobě, rozbor situace, řešení partnerské krize, budoucnost vztahu, nová láska apod.)  za výhodných 500 Kč. Výklad je vhodný  pro zadané i nezadané. Stačí dodat data narození muže a ženy a křestní jména. Výklad posílám emailem.

Pro žádnou z mých k aktivit osobní návštěva potřebná není.  Až osobní návštěvy možné budou, tak Vás budu informovat na svých stránkách. Podívejte se i na ostatní zajímavé služby na mých stránkách.  Mohu doporučit např. oblíbené výklady  Tarotový kříž, Strom života   nebo výklad po emailu z tarotových karet na konkrétní otázky či výklady po telefonu a po Skype.

http://www.numerologie-grafologie-tarot.cz/cenik.html

Mé služby  také lze koupit formou dárkového poukazu jako dárek pro Vaše blízké k  různým  příležitostem.  Lze koupit i poukázky v hodnotě 300, 500, 600, 1000 Kč a každý si pak vybere při čerpání poukazu službu, o jakou má zájem. Platnost poukazů bude do konce prosince 2021.