Tarot výklad karet

Výklad tarotových karet, numerologie a grafologie

«   Blog
25.2.2022

Zajimavá březnová nabídka

1) Partnerská numerologie: odhalí mnohé ze vztahu mezi partnery, vhodnost partnerů k sobě, charakteristiku každého z nich a z toho vyplývající lepší pochopení toho druhého a lepší možnost s ním vyjít , slabé i silné stránky vztahu, porovnání obou, budoucnost vztahu ap. za výhodných 1 050 Kč. Lze vypracovat i na přátelské vztahy a novou lásku. Zakázku Vám pošlu e-mailem.

2) Tarotová poradna: v této poradně zodpovím tři jednoduché otázky. Mohou se týkat čehokoliv ( zdraví, práce, vztahy, finance problémy s dětmi atd.). Nejde o hlubší výklad. Pouze dostanete odpovědi na svoje otázky na uvedenou e-mailovou adresu. Stačí dodat data narození osob, jichž se otázky týkají a jednoduché otázky. Cena je výhodných 550 Kč.

Lze zakoupit i dárkové poukazy v hodnotě 400, 500, 600, 700, 1000 Kč a každý si pak vybere při uplatnění poukazu libovolné služby v hodnotě poukazu nebo lze zakoupit poukazy na konkrétní akci dle nabídky. Platnost poukazu bude do konce července 2022. Vhodný dárek pro Vaše blízké k různým příležitostem.