Tarot výklad karet

Školička "Vytvářím si život v hojnosti"

«   Kurzy, přednášky, akce
18.10.2020
kurz
Praha 4 - Nusle, Praha| Školička| Restaurace U rodinného krbu

Školička je určena každému, kdo chce ve svém životě tvořit hojnost, realizovat se a dělat to, co jej zcela naplňuje. Jde o jakoukoli činnost, vycházející ze srdce a to v jakékoli oblasti. Každá bytost přišla na svět s určitým talentem a schopnostmi, díky kterým může obohatit nejen svou duši a život, ale přináší radost i ostatním. 

Školička je rozdělen do dvou částí.

V první části se zaměříme na to, jak se naladit na své poslání, či naplňující činnost, jak jej ve svém životě rozvíjet, jak němu přistupovat, jak se realizovat a jak jej převést do reality. Nezáleží na tom, v jaké oblasti se chceme realizovat.

Ve druhé části se budeme věnovat metodám, zaměřeným na propagaci a reklamu, abyste oslovili své potenciální klienty a mohli vyrazit na svou cestu za životním posláním. 

První část zahrnuje: * přístup k sobě sama * přístup ke klientům * vesmírné zákony pro tuto cestu * vnitřní rozvoj vedoucí k prosperitě a prospěchu vlastnímu i druhým * jak si vytvořit stálou a spokojenou klientelu * jak toto své poslání tvořit a rozšiřovat do životní cesty a smyslu života 

Druhá část zahrnuje: * vytvoření vlastního profesionálního profilu * zacílení se na Vaše klienty * jak podpořit svou cestu, abyste oslovili své klienty * jak se prezentovat.

Přihlášení k účasti - cena - platba - storno poplatek:

http://vykladandelskymikartami.cz/kalendar-akci/skolicky/690-24-5-hojnost