Tarot výklad karet

Výklad karet Brno

«   výklady karet | katalog
7777x

Zuzana AntaresČeská republika

Region: Jihomoravský
Znamení: Střelec
Tel.: 775 SHUGAL (775 748425)
E-mail: aazavináčmagick.cz
Web: via.magick.cz
Adresa: Taussigova 15, Brno, 615 00
Výklad karet: Prodej knih, Prodej karet, Výklad karet poštou, Výklad karet e-mailem, Výklad karet po telefonu, Osobní výklad karet

Více o mém výkladu karet

Zabývám se především tarotem a magií, cizí mi není ani výklad mariášek, numerologie, výklad snů a některé psychologické metody, jako abreaktivní terapie nebo hlubinná analýza. Svoji praxi vykonávám jako profesionál už 21. rokem. Karty vám mohu vyložit na každou otázku, která vás zajímá. Bude-li to součástí vašeho přání, doporučím, případně vykonám rituál, který vám může pomoci.

Vykládat karty profesionálně jsem začala v roce 1992, kdy jsem založila první věštírnu v českých zemích - VIA REGIA. Její stránky jsou tyto: http://via.magick.cz, na nich se dozvíte i všechny podrobnosti k výkladu, včetně podrobného ceníku. Kromě výkladu tarotu a mariášek můžete přijít i na odblok čaker, odeklínací techniky, na regresní terapii nebo na meditaci.

Od roku 1993 držím další prvenství: Škola věšteckých umění a esoteriky v Brně byla první svého druhu. V současnosti nabízím nemálo kurzů i studijních oborů a studovat můžete osobně i na dálku - jak se vám hodí. Seznam i podmínky najdete na http://skola.magick.cz.

Píši knihy s tématy věštectví, sebepoznání a magii, nejznámější jsou obě Učebnice výkladu tarotu. Mám na kontě už sedm titulů, poslední je Kniha kouzel. Více o mně se dozvíte na stránce http://nun.magick.cz.

Na facebookové stránce věštírny a školy http://www.facebook.com/magick.cz najdete na počátku každého týdne výklad karet pro dané období.