Tarot výklad karet

Výklad karet Plzeň

«   výklady karet | katalog
6077x

MarkétaČeská republika

Region: Plzeňský
Znamení: Střelec
marketa7262 Facebook
Tel.: 420777249449
E-mail: marketasteinbergerovazavináčseznam.cz
Web: www.vasosud.cz
Adresa: U Borského parku 34, Plzeň, 30100
Výklad karet: Výklad karet poštou, Výklad karet e-mailem, Výklad karet po Skype, Výklad karet po telefonu, Osobní výklad karet

Více o mém výkladu karet

O mně:

Již mnoho let se snažím poznávat zákony Vesmíru a předávat je dalším lidem. Snažím se poodhalit tajemství života a smrti. Ukázat cestu Vám všem, co tápete a nevíte proč jste na tomto světě a jaký je zde Váš úkol. Všechno souvisí se vším a každý člověk se má snažit splnit svůj úkol zde na Zemi.

Vnímám, že velkou chybou je naše lidská netrpělivost. Většinou chceme dosáhnout všeho co nejrychleji a hledáme způsob, cestu k tomu, co chceme obejít a pak se stáváme objetí vlastní netrpělivosti.

Váš minulý život může mít obrovský vliv na Vaše současné konání, na partnerské vztahy. Některé špatné věci se dějí jen a jen proto, aby člověk pochopil svou karmu a poučil se ze svých chyb. Když pochopíte karmu, můžete vystoupit z tohoto začarovaného kruhu a jít dál tou lepší životní cestou a ne tou trnitou, plnou bolesti a utrpení. Všechny zkušenosti, které během života nasbíráme, máme dokonale uložené v naší duši. Aniž si to uvědomujeme, vracíme se stále ke svému záznamu či informačnímu poli a čerpáme z něj. Vracíme se na zem tolikrát, kolikrát se potřebujeme poučit v čem jsme chybovali. Když pochopíme smysl života a smrti, začneme být v harmonii, protože poznáme, odkud přicházíme a kam směřujeme.

Základním prubířským kamenem naší cesty je láska. K lidem, přírodě, planetě…..

Kdo lásku dává, sám ji také dostává. Cítím, že čím více lásky dáváme, tím větší příliv štěstí zažijeme a o mnoho šťastnější životní osud nás Všech bude.