Tarot výklad karet

Výklad karet Prostějov

«   výklady karet | katalog
7157x

Eva PitnerováČeská republika

Region: Olomoucký
Znamení: Rak
eva.mochomurka Facebook
Tel.: 775964520
E-mail: evazavináčvedomevhledy.cz
Web: evapitnerova.cz/
Adresa: Prostějov
Výklad karet: Výklad karet po Skype, Výklad karet po telefonu, Osobní výklad karet

Více o mém výkladu karet

Intuice, citlivost, vize a silná empatie ke mně neodmyslitelně patří.

Byl mi dán dar vidění a slova, který se neustále rozvíjí a roste. Ve svém životě se nechávám vést svou intuicí a empatií, kterým důvěřuji. Intuice díky tomu sílí a roste. Předávám poselství skrze Tarotové karty a vize svým klientkám a nejen jim.

Prý jsem žena s velkým Ž.

Díky silné empatii se umím na klientky naladit(vcítit se do nich) a přesně vycítit oblasti života, které potřebují uzdravit. Nahlížím do nejtemnějších zákutí duší a vynáším na světlo témata a programy, které mé klientky brzdí v jejich životě. Mnozí o mě říkají, že mám silnou ženskou energii. Jsem vášnivá, tempramentní žena, plná pocitů a emocí. 

Následuji svůj vnitřní hlas a jednám v souladu s ním.

Intuice mě provází každým dnem a je i nedílnou součástí mé profese. Bez ní bych nemohla dělat to, co dělám a žít, jak žiji. Žiji život, který si vědomě tvořím. Kdybych neposlouchala svou intuici, ani jedno z dětí, které mám, by nežilo a neměla bych po boku muže, který je šťastný se mnou a já s ním.

V minulosti tomu ale bylo úplně jinak.

Nedůvěřovala jsem své intuici a naopak jsem se neustále někde ubezpečovala a radila. Nebyla jsem si jistá sama sebou. Moje sebevědomí neexistovalo, tak jako neexistovala ani má sebehodnota. Strach, nejistota a nedůvěra dusily moji duši. Byla jsem velmi manipulovatelná a záleželo mi na tom, aby mě lidé měli rádi. Byla jsem pro to schopná udělat cokoliv. Už od dětství byl můj život plný bolesti a nelásky. Násilí a agrese, ať už fyzická nebo duševní, mě provázeli skrze dětství. Více o mém životním příběhu si můžete přečíst zde>> rozhodně to stojí za to.

 Svou intuici jsem se naučila následovat postupně.

Díky tomu co jsem prožila, jsem se vydala na cestu sebepoznání a začaly se mi probouzet i mé duchovní schopnosti. Měla jsem je už odmalička, ale bála jsem se jich. Viděla jsem duše zemřelých a uměla jsem číst z ruky a očí, ale bála jsem se jich. Všichni máme intuici, vnitřní hlas, který nás vede, a každý z nás je schopen ji probudit. Souběžně s tím, že jsem důvěřovala své intuici, jsem začala důvěřovat i sama sobě. V určitý moment mi došlo, že moje cesta k sebelásce vedla skrze důvěru ve svou intuici.

Intuice je pramen vyvěrající z duše.

Nejprve to byl pramínek a nyní je má intuice Niagara. Největší zlom nastal v roce 2012, kdy můj život dostal úplně jiný směr. Najednou se v něm začaly dít zázraky a můj dar vidět sílil a intenzivněl. Cítím, že tím nejzásadnějším okamžikem bylo spojení se s Božstvím.

Vždy jsem věřila v Božství (Otce Boha a Matku Bohyni).

To spojení se odehrálo zcela nečekaně. Tedy alespoň pro mě. Zuřila, křičela a vyčítala jsem mu (Božství) snad úplně všechno, co se v mém životě odehrálo. Byla jsem zoufalá. Vypustila jsem snad všechny své emoce, tedy alespoň ty, které ve mně byly nahromaděny. Pláčem, vztekem, křikem. Cítila jsem bezmoc, která mě doslova položila na zem.

A najednou tam byl absolutní klid.

Klid, který se ve mně rozprostřel, jsem do té doby nikdy nezažila. Ležela jsem bez hnutí a pozorovala jsem samu sebe. Své pocity a myšlenky. NIC. Poprvé v životě jsem zažila nic smíchané s vnitřním klidem a zároveň jasným nasměrováním.

Vykládám karty od roku 2005 a vždy jsem byla velmi intuitivní a uměla jsem se spojit s obrazy, které jsem viděla, ale od téhle doby nejen že mám intuici jako "Niagaru", ale začala jsem vidět, slyšet a cítit bytosti světla, které skrze mě nyní promlouvají nejen během osobních setkání, nebo výkladech po telefonu, ale i také na seminářích.

V roce 2015 jsem začala vytvářet OBRÁZKOHRANÍ.

Každý obrázek na světě v sobě ukrývá vzkaz, já v nich díky svému daru umím číst a předávat vzkazy a poselství dál. Obrázkohraní tvořím svým čtenářkám pro radost.

 Jedno takové Obrázkohraní, tedy vlastně tři, jsem vytvořila i v mém eBooku Probuzení Pýthie aneb Intuice jako Niagara. Ukazuji v něm ženám, proč je důležité své intuici důvěřovat a také jaké proměny je díky tomu čekají. Napsala jsem také eBook o Tarotových kartách, ve kterém vás seznamuji s jednotlivými kartami a s tím, jak s nimi pracovat. A v dalším eBooku ukazuji ženám jak si ze strachu udělat kamaráda, který jim pomůže odejít z nevyhovujících vztahů nebo situací.

Intuice mě naučila mnoho věcí a jedna z nich je, že život je dar.

Život jsme si svobodně zvolili nebo jsme sem prostě museli, a já bych neměnila ani jednu prožitou chvíli. Přestože se mi sem asi do života moc nechtělo, neboť jsem to neměla jednoduché, jsem nesmírně vděčná, že jsem tu možnost dostala. Vytvořila jsem meditaci, která toto téma harmonizuje.

Děkuji za život a za možnost ho tvořit.

Na základě svých osobních prožitků jsem vytvořila meditaci.

Stačí kliknout  pro přesměrování >>

Blog