Tarot výklad karet

Výklad karet Plzeň

«   výklady karet | katalog
6338x

Lena-ESOTERA, výklady karet, numerologie, kurzy, poradnaČeská republika

Region: Plzeňský
Znamení: Kozoroh
Tel.: 604250168
E-mail: lenaesoterazavináčseznam.cz
Web: www.lena-esotera.cz
Adresa: Plzeň, 31200
Výklad karet: Výklad karet poštou, Výklad karet e-mailem, Výklad karet po telefonu

Více o mém výkladu karet

Jmenuji se Lena, narodila jsem se ve znamení Kozoroha. Již několik let se zabývám především výkladem Cikánských karet a Numerologií. Zajímám se také o bylinky a jejich působení na lidské zdraví, magii, vonné vykuřování, psychologii člověka a sny. Na mých stránkách najdete výklady karet, numerologické rozbory, kurzy, afirmace, bylinkové recepty i poradnu zdarma.

Při výkladech nejraději a nejčastěji používám Cikánské karty od Růženy Vernerové, výklady doplňuji podle potřeby kyvadlem nebo Tarotovými kartami. Specializuji se na mezilidské vztahy, poskytuji velké Partnerské rozbory, složené s výkladů karet, numerologických rozborů a doplňujících otázek. Odpovídám na všechny Vaše dotazy, nevykládám pouze na zdraví.

Výklady karet i numerologie slouží především těm, kteří si svůj život chtějí řídit sami a vědí, že svou budoucnost tvoří pouze svými činy a rozhodnutími. Těm mohou pomoci v jejich rozhodování, ukáží jim cestu i možnosti, případně překážky, které by je na jejich cestě mohly čekat.

Mnoho lidi si nechává vyložit karty, protože jsou přesvědčeni, že karty za ně vše vyřeší a že jim ukáží jejich osud. Karty však ” POUZE” pomáhají řešit obtížné situace, nabízejí východisko při řešení konkrétních problémů a mezilidských vztahů a pomohou Vám se na dané situace připravit. Naznačují směr kterým se dát, možnosti ke kterým může být člověk slepý, ale i překážky a nepříjemnosti, které by je mohli na životní cestě čekat.

Numerologie Vám naproti tomu prostřednictvím data narození, jména a příjmení, odhaluje naši povahu, schopnosi, životní úkol a osud. Slouží především k vlastnímu sebepoznání. Zasvěcuje nás do rytmů našich osobních cyklů a vibrací. Ukazuje nám, co se z vlastních chyb můžeme naučit. Tato věda nahlíží do naší psychiky a do skrytých zákoutí našeho vědomí, které čísla ovlivňují. Můžeme se díky ní vyhnout nepříjemným zkušenostem, zbytečnému stresu či špatnému rozhodnutí.

Ráda odpovím na Vaše otázky, pomohu usnadnit Vaše rozhodování a poodkryji Vaši budoucnost. Přeji Vám mnoho vnitřní síly, pochopení a štěstí.

Více o mne najdete na www.lena-esotera.cz

Lena.

Blog