Tarot výklad karet

Výklad karet Benátky n.J.

«   výklady karet | katalog
5385x

Jaroslava HoudkováČeská republika

Region: Středočeský
Znamení: Ryby
jary.slava
Tel.: 606 306 772
E-mail: Jary.Slavazavináčseznam.cz
Web: www.kartarka.org
Adresa: Platanová 647, Benátky n.J., 294 71
Výklad karet: Výklad karet poštou, Výklad karet e-mailem, Výklad karet po Skype, Výklad karet po telefonu, Osobní výklad karet

Více o mém výkladu karet

Výkladem tarotových karet a astrologií se profesně zabývám již přes ll let. Výklady karet i astrologické služby provádím na základě telefonické objednávky nebo přes mail.

Tarotové karty Vám pomohou ukázat cestu nejen k řešení otázek mezilidských vztahů, partnerství, zaměstnání, zdraví a rozhodování o finančních záležitostech, ale i k běžným událostem všedního dne. Odpovědi na tyto a podobné otázky můžete najít právě ve výkladu tarotových karet. Často se můžeme nacházet s partnerem v konfliktních situacích a nikdo z nás pořádně neví, co se vlastně děje? Proč mě existence svedla dohromady zrovna s tímto člověkem, jehož přítomnost tak silně ovlivňuje můj život ? Mohu věřit svým pocitům a vjemům? Je vůbec možné vidět do budoucnosti?

Můžete nechat vyložit tarotové karty pro určité ucelené období (např.na celý rok), můžete se karet zeptat na Vaše partnerské vztahy, na pracovní nebo zdravotní problémy, a to buď osobně v Benátkách nad Jizerou , v Praze – čajovna SHI-SHA, nebo online- přes skype či telefon.

Veškeré info najdete na mých netových stránkách www.kartarka.org