Tarot výklad karet

Výklad karet Plzeň

«   výklady karet | katalog
9298x

Anna BechnáČeská republika

Region: Plzeňský
Znamení: Beran
Tel.: 774 720 411
E-mail: tarotove.poradenstvizavináčemail.cz
Web: www.tarot-plzen.cz
Adresa: Žlutická 8, Plzeň, 32300
Výklad karet: Osobní výklad karet, Výklad karet po telefonu, Výklad karet po Skype, Výklad karet e-mailem, Výklad karet poštou

Více o mém výkladu karet

Jmenuji se Anna Bechná a působím v Plzni. Jsem narozena ve znamení berana a to mně nutí pohlížet na věci novým způsoben a s optimismem sobě vlastním. Přestože je mi 27 let, o výklad karet a tarot se zajímám již dvanáctým rokem. Vykládat jsem se naučila sama a jsem přesvědčená, že to tak může udělat každý. Během této doby jsem si našla k tarotu vlastní intuitivně - terapeutický přístup, který mi umožňuje zkoušet se věnovat výkladu trochu jinak než druzí. Každý výklad, stejně jako každý člověk, je individuální a pro každého jiný, zaměřený především na osobní poznání, naznačení směru cesty a pochopení životních souvislostí.

Protože si myslím, že naučit se vykládat karty může opravdu každý, poslední čtyři roky také pořádám kurzy výkladu tarotu, kde se neučíte nic nazpaměť, ani nehledáte v knížkách, ale snažíte se do karet proniknout na základě jejich obrazu a vašich pocitů a zkušeností.

Dále se zajímám o psychologii, numerologii a výklad snů, což všechno s tarotm souvisí a prohlubuje jeho výklad. V poslední době také objevuji mystický svět run a hledání geopatogenních zón v prostoru s kyvadlem.

Mohu vám tedy nabídnout jakoukoliv formu výkladu tarotových karet, kde vám odpovím na vše, co vás zajímá. Nejlepší je samozřejmě osobní výklad, ale i výklad emailem nebo přes skype může být adekvátním řešením. Kurzy tarotu, ať už pro začátečníky nebo pokročilé, můžete absolvovat osobně v Plzni nebo korespondenčně s pravidelnými konzultacemi po emailu.

Tarot je krásný univerzální systém, který vám může ukázat nový, fantastický svět. Od vás vyžaduje jen otevřenost a touhu do něj proniknout. Objevujte jej společně se mnou.

Více zde: http://www.tarot-plzen.cz/o-mne/