Tarot výklad karet

Výklad karet Ostrava

«   výklady karet | katalog
6860x

Jindřiška ČervenáČeská republika

Region: Moravskoslezský
Znamení: Střelec
Tel.: 775 799 777
E-mail: jindriskacervenazavináčseznam.cz
Web: www.vyklad-karet.com
Adresa: Dr. Martínka (provozovna), Ostrava, 700 30
Výklad karet: Osobní výklad karet, Výklad karet po telefonu, Výklad karet po Skype, Výklad karet e-mailem, Výklad karet poštou

Více o mém výkladu karet

A něco k mému věštění? … Mé věštění vychází z mého názoru na život …

Každému z nás byla dána svobodná vůle vědomě rozhodovat o tom, jakou cestou životem půjde. Měli bychom se naučit přijímat okolní svět takový, jaký skutečně je. Nespokojenost s ním vyjadřována často negativními emocemi je zbytečnou zátěží. Moje rada- neidealizujte, netvořte si modly, neupadejte do poblouznění- buďte rozumní – ŽIJTE!

 Soužení, pochyby, nedůvěra v sebe, bázeň a zoufalství – to jsou ta dlouhá, předlouhá léta, která ohnou naši šíji a stlačí duši (která by chtěla růst) do prachu a bláta. Ať je nám osmdesát nebo šestnáct, je v každém srdci láska k zázrakům, sladký úžas nad hvězdami, nad slunnými věcmi i myšlenkami, neukojitelná dětská touha po všem co přijde, neohrožené vyzvání k činům, je tam radost a chuť ke hře se životem.

Nikdo nestárne jen počtem prožitých let, lidé zestárnou proto, že opustili své ideály. Léty svraští jen pleť,ale tím, že odhodíme nadšení, svraští se naše duše! Nezapomeň-jsi mladý tak, jak je mladá tvá víra, tak starý jako tvé pochyby, tak mladý jako tvá sebevíra, tak starý jako tvůj strach, tak mladý jako tvá naděje, tak starý jako tvé zoufalství.

Pokud tvé srdce bude schopno přijímat poselství radosti, vznešenosti, udatnosti, krásy a síly vysílané Zemí, Lidmi a Nekonečným vesmírem, potud budeš mlád. Ale až spojení s nimi přerušíš a tvé srdce se pokryje sněhem pesimizmu a ledem cynizmu, tu jsi skutečně zestárnul – a pak Bůh budiž milostiv tvé duši!…

A pokud chcete o mě vědět víc…prostě klikněte na mé stránky… www.vyklad-karet.com
SPIRIT STUDIO OSTRAVA