Tarot výklad karet

Výklad karet Hrabišín, okr.Šumperk

«   výklady karet | katalog
6515x

SvětluškaČeská republika

Region: Olomoucký
Znamení: Lev
Tel.: 774486689
E-mail: radkahubenakovazavináčseznam.cz
Web: www.cestakduze.webnode.cz
Adresa: Hrabišín 90, Hrabišín, okr.Šumperk, 78804
Výklad karet: Výklad karet e-mailem, Výklad karet po telefonu, Osobní výklad karet, Výklad karet poštou

Více o mém výkladu karet

Dobrý den,

jmenuji se Světluška Radka Hubeňáková a žiju na Moravě, v podhůří Jeseníků nedaleko od okresního města Šumperk, v malé vesničce Hrabišín. Ráda bych Vám prostřednictvím těchto stránek nabídnula své poradenství a další služby, mezi které patří i výklad tarotových, andělských a dalších karet.

Výkladem karet se zabývám od roku 1998, kdy jsem měla to veliké štěstí zúčastnit se kurzu tarotové numerologie u Ľudovíta Pivarčiho, který se později stal i mým osobním učitelem. Díky němu jsem mohla poznat mnohá tajemství Tarotu a numerologie, ze kterých dodnes čerpám a které se staly mou velikou motivací i naplněním. Své znalosti si stále rozšiřuji dalším osobním studiem života a jeho zákonitostí a také díky klientům, kteří mě vyhledávají a se kterými společně rozplétáme problémy a cestičky v jejich životě. Běžně vykládám karty i do zahraničí pro naše české krajany a spokojení klienti se rádi vrací, když potřebují radu a také využívají mé další služby.

 

Více jak 17 let se věnuji osobnímu i skupinovému poradenství pro osobní rozvoj, vztahy a zdraví. Každý rok kreslím automatickou kresbou a vydávám léčivý Mandalový kalendář jako průvodce následujícím rokem. Aktuální kalendář a také všechny předchozí kalendáře s podrobnějšími informacemi k dění v příslušném roku najdete na mých stránkách www.cestakduze.webnode.cz.

 Více informací a podrobností k mým službám, aktuálním akcím, kurzům a seminářům se dozvíte na mých stránkách www.cestakduze.webnode.cz.

 

V poradně Světluška v Hrabišíně vám mohu nabídnout tyto služby, z nichž některé je možné využít i přes email, telefon nebo poštou.

* výklad tarotových a andělských karet - karty jsou nástroj, který můžeme použít k získání orientace na nepřehledné cestě k vlastnímu sebepoznání. Jsou průvodcem oblastmi vnitřní transformace, odhalují nám skrytá poselství a rozšiřují náš pohled na sebe sama a celý vesmír. Pomáhají nám najít odpovědi na naše otázky, poodhalit zákoutí situace, ve které se právě nalézáme a nabídnout možné cesty a řešení. Nerozhodují za nás, jsou moudrým rádcem. Na vztahy dělám speciální výklad. Výklad je ještě možné doplnit numerologií, automatickou kresbou či automatickým písmem nebo pročištěním přes kyvadlo. Tuto službu je možné využít osobně v poradně nebo i přes email, telefon nebo poštou. Pokud si nevíte rady jak zformulovat Vaši otázku nebo otázky, vůbec to nevadí, v poradně si o tom popovídáme a najdeme ty vyhovující typy výkladu. Pokud tuto službu využijete na dálku, stačí stručně napsat, co byste si přáli nebo Váš příběh a já už vám pomůžu otázky zformulovat a také nabídnout různé vhodné formy výkladu, případně další metody řešení vaší situace.

 

 * tarotová numerologie - rozbor osobnosti a vztahů - tato metoda je propojením logické i magické stránky čísel s mystickým poselstvím tarotu. To nám umožňuje nahlédnout mnohem hlouběji do charakteristiky osobnosti člověka, poodhalit energie a kvality, se kterými vstoupil do tohoto života. Lze z ní vyčíst talenty a nadání, způsoby chování a vnímání světa v mnoha rovinách jeho osobnosti.
Osobní ústní numerologický rozbor dle vašeho datumu narození – nepotřebuji znát čas narození, postačí datum a jméno. Je možné nechat si zpracovat také numerologii vašich dětí.
Osobní ústní partnerský numerologický rozbor – porovnání datumů narození obou partnerů ve všech rovinách obou mřížek.

Datum narození a jméno z důvodu přípravy podkladů k výkladu potřebuji znát dopředu!

Mohu zpracovat pro vás také dle domluvy vypracovat i podrobný písemný Hloubkový numerologický rozbor v rozsahu 15-20 stran. Tento rozbor zasílám poštou nebo emailem.

 

* andělské světelné masáže s vůněmi Prameny života - při této energetické masáži používám příjemnou hudbu, přírodní vůně Prameny života, které vytvářím a polodrahokamy. S pomocí andělských a světelných bytostí uvolňujeme a harmonizujeme energetické bloky v těle, auře, meridiánech a čakrách, čistíme karmické záležitosti, které jsou dovoleny pročistit, odvádíme přebytečné duše a bytosti a vytváříme pro vás ochranu. Při masáži si ponecháte oblečení, první část masáže a harmonizování aury si užijete v sedě na židli, pak si Vás uložím na masérský stůl, kde masáž dokončíme. V případě potřeby ještě dočistím kyvadlem, automatickou kresbou, tibetskou miskou nebo vyložím karty. Masáž je také možné v případě potřeby ještě doplnit terapií s andělskými tělovými svíčkami. 

 

* Zrcadlo duše - terapie S.R.T - je hlubší než klasická S.R.T. - při terapii jste při plném vědomí, pracujeme s nadvědomím – Vyšším Já, terapie dokáže velice jemným způsobem a o to více do hloubky uvolňovat překážky, bloky a programy, aniž by je člověk musel na sobě cítit, přesto dochází uvnitř k uvědomění a tím je možná náprava a změna i navenek. Terapie je v podstatě kombinací všeho, s čím dnes pracuji a je podložená zkušenostmi z nekončícího procesu mého vlastního vývoje a transformace. Je přizpůsobená přímo na míru klientovi a jeho potřebám. Z původní terapie S.R.T. dnes používám kyvadlo a tabulky. Dále při ní využívám znalostí a zkušeností z numerologie, léčení vůněmi a barvami, automatické písmo i automatickou kresbu, pokud je to třeba  používám afirmační, motivační a andělské karty nebo energetického harmonizování, doporučím energetickou esenci nebo vůni. V jednodušších záležitostech je možné terapii využít i na dálku, zápis z odblokování posílám emailem, jinak je nutná osobní účast.

 

* automatická kresba a písmo - diagnostika a kreslení léčivých obrázků, poselství pro Vás - je to jednoduchá diagnostika, která nám zobrazí energie v nás i prostoru, jejich vykreslením pomocí barev a symbolů, dochází k jejich očištění  a harmonizování. Dá se také využít na následné čištění a harmonizování energií v nás, čaker, vztahů, místností, domů, oblastí života apod. Součástí terapie je i nakreslení léčivého obrázku, který si odnesete domů. V případě potřeby ještě harmonizování doplním použitím přírodních vůní Pramenů života, dotykovou energetickou andělskou masáží, tělovou andělskou svící či tibetskou miskou nebo kartami. Kresbu a písmo je možné využít i přes email nebo poštou.

 

* Gemmoterapie  - tinktury Naděje Mgr. Podhorné - jsou to výtažky z pupenů a bylinek pro vaše zdraví a očistu. Vyberu pro vás vhodné kombinace a dávkování.

 

* energetické esence  Esence Spirit in Nature - esence se vyrábí z květů zeleniny a ovoce, nesou v sobě  energetický otisk pozitivních kvalit těchto rostlin. Užíváním těchto esencí v sobě posilujeme své pozitivní kvality. Spojují nás s naší pravou podstatou a vracejí nás do stavu rovnováhy, tím se aktivuje naše životní síla a náš vnitřní proces léčení sebe sama. Působí zcela nenásilně a přirozeně na dospělé, děti, zvířata i rostliny  a jsou naprosto bezpečné. Děti i zvířátka na ně reagují velice rychle a dochází k pozitivním změnám v chování i stavu. Jsou výborným doplňkem k terapiím, léčebným metodám a všemu, co je zaměřeno na náš růst a vede ke zlepšení našeho života. Dají také výborně kombinovat s mými Vůněmi Prameny života a jejich účinky se vzájemně podporují. Mohu pro vás nebo vaše děti či zvířátka vytestovat a namíchat vhodnou osobní esenci. Esence je možné vytestovat na dálku a zaslat poštou.

 

* Mistrovské a archandělské tělové svíce – v poradně je možné ošetření svícemi  nebo pro Vás na dálku sestavím léčebnou terapii svícemi a vůněmi na míru. Svíce i vůně zašlu poštou.

Tělové svíčky jsou jednoduchou, ale velice účinnou  pomůckou k uvolnění nahromaděných škodlivin z těla. Vytahují z těla záněty, hleny, bakterie, viry, plísně, otoky, cysty, krevní sraženiny i kamínky. Plamen spaluje v jemnohmotných tělech citová zranění, negativní energie apod. Archandělské tělové svíce v sobě nesou navíc otisk energií archandělů nebo nanebevzatých mistrů, působí také svou barevnou vibrací. Při ošetření se svíce dají kombinovat  s mými přírodními esenciálními vůněmi Prameny života a tím se umocňuje jejich léčivý účinek. Ošetřování svíčkou má na fyzické úrovni silné uvolňující a detoxikační účinky. Na psychické úrovni rozpouští duševní napětí. i strachy, pomáhá relaxovat a uklidňuje. Na mentální úrovni pomáhá odstraňovat negativní myšlenky a dává tak prostor k přemýšlení o příčinách řešeného problému. Při terapii těmito svíčkami pro vás vytestuji místo, kam budeme svíčku aplikovat, vhodnou svíčku nebo svíčky a přírodní vůni, kterou potřeme místo aplikace. Pak provedeme svíčkování. Mohu pro vás také vytestovat vhodné svíčky i vůně, místo aplikace a vy si je můžete podle návodu aplikovat sami doma.

 

* Prameny života – zabývám se tvorbou přírodních esenciálních vůní, tělových, koupelových a masážních olejů podle jedinečných vlastních originálních receptur.

Pokud máte rádi přírodní vůně, mohu pro Vás namíchat Vaši osobní vůni na míru podle datumu narození z přírodních éterických esencí a kvalitního mandlového oleje nebo si můžete vybrat z nabídky již  vytvořených katalogových vůní, masážních, tělových a koupelových olejů. S výběrem Vám  mohu pomoci i na dálku, přes email Vám mohu vytipovat vhodné vůně nebo oleje pro Vás. Vůně je možné používat k ošetření těla, čaker a aury, jako parfém, k masážím, do koupele. Kromě toho, že vůně hezky voní, pomáhají nám harmonizovat naše tělo, mysl i emoce, prostor kolem nás, otvírají naše srdce, čistí emocionální paměť, posilují pozitivní kvality naší osobnosti, uklidňují, uzemňují a vytvářejí kolem nás ochranné obaly.

Vůně a oleje zasílám poštou nebo je možné osobní předání. Můžete si rovněž objednat vzorky vůní a olejů k vyzkoušení. Pro maséry a terapeuty mohu vytvořit masážní oleje i osobní vůně podporující jejich práci a energeticky je nastavit tak, aby byly vhodné jak pro terapeuta, tak i klienta.

 

* Mandaly, osobní obrázky - kreslení osobních léčivých mandal a obrázků, diagnostika pomocí automatické kresby s výkladem. Na Vaše přání mohu podle datumu narození nakreslit pro Vás nebo Vaše blízké osobní léčivý obrázek nebo mandalu nebo vykreslit diagnostiku jakéhokoliv problému, zdraví, vztahů pod., pomocí automatické kresby. K mandale a obrázku zasílám písemný výklad i s návodem, jak je používat. Mandaly a obrázky zasílám poštou nebo je možné osobní předání. Můžete si také vybrat z již hotových obrázků nebo mandal z galerie na mých stránkách www.cestakduze.webnode.cz.

 

V případě zájmu mně můžete kontaktovat na

emailu: radkahubenakova@seznam.cz

telefonicky -  mobil 774486689   nejlépe v době pondělí - pátek od 15.00-21.00 - pokud telefon neberu, právě pracuji s klientem. Zkuste to prosím znovu, zavolám Vám zpátky, jakmile to bude možné.

v kontaktním formuláři přes mé stránky www.cestakduze.webnode.cz, na kterých najdete více informací o mně, o tom co tvořím, nabízím a také další zajímavé informace, články a povídání nejen o životě.

 

Těším se na Vás

 

Světluška