Tarot výklad karet

Výklad karet Olšany, okr. Šumperk

«   výklady karet | katalog
1339x

Taina TalainČeská republika

Region: Olomoucký
Znamení: Ryby
Facebook Twitter
Tel.: 777290992
E-mail: spirit-dragonzavináčseznam.cz
Web: https://www.spirit-dragon.cz/
Adresa: Olšany 125, Olšany, okr. Šumperk, 78962
Výklad karet: Výklad karet po telefonu, Osobní výklad karet

Více o mém výkladu karet

Mým talentem je objevovat jednoduchá řešení a vidět možnosti tam, kde zdánlivě nejsou. Díky své schopnosti posouvat hranice v oblastech na které se zaměřím, disponuji metodami které jsou šité na míru jednotlivci a aktuální této době.

Více jak dvacetpět let se vzdělávám v oboru psychologie, neurovědy a nových směrů v oblasti výzkumu mozku a učení, osobního rozvoje, vztahů, managenentu, zdraví a životního stylu.

Karty a numerologie jsou součástí mého života více jak dvacet let. Dříve jsem nabízela tyto metody odděleně. Pro velký zájem klientů, jsem nakonec tyto metody spojila v jednu. Ve výzkumu numerologie jsem se dostala tak daleko, že pro složitost výpočtů jsem si od IT technika nechala vytvořit vlastní program. Numerologii tak jak ji předkládám klientům na internetu nenajdete. Je založená hlavně na praktické využití v životě a na pomoc z Vašich problémů.

Přestaňte čekat na budoucnost! Začněte měnit svůj život k lepšímu! Vezměte jej do svých rukou!

Karty a má numerologie Vám mohou ukázat, v čem spočívá Váš problém, kam směřujete, kde děláte chybu, co Vám nesvědčí a co na sobě zlepšit, abyste byli spokojenější a bohatší o vše krásné na této planetě. Mohu Vám pomoci vymanit se ze zažitých stereotypů. Naučím Vás jak myslet jinak, bez automatických negativních reakcí, které Vám znepříjemňují život.

Mohu Vám slíbit, že Vám ukáži mnoho prostředků, jak najít své cíle, sami sebe, pevnou vůli, splnit si své sny. Jen tři věci Vám slíbit nemohu!

  • že to bude lehké
  • že to bude hned
  • že to udělám za Vás

Máte-li zájem něco ve svém životě změnit, ráda Vás vyslechnu na tel. 777290992 a domluvíme podrobnosti a objednání termínu. Pokud se mi nedovoláte, pravděpodobně mám sezení či jsem doma a jelikož mým snem bylo žít v přírodě, v klidu a tichu, dost často bývám mimo signál. Proto pokud se mi nedovoláte, napište mi prosím zprávu na e-mail spirit-dragon@seznam.cz. Děkuji