Tarot výklad karet

Výklad karet Brno

«   výklady karet | katalog
7258x

Zdeňka JONESOVÁ BUČKOVÁČeská republika

Region: Jihomoravský
Znamení: Býk
SQUIREL9910
Tel.: 603 424 401
E-mail: jonesova.zzavináčseznam.cz
Web: www.studiomacon.sweb.cz
Adresa: Stránského 19, Brno, 616 00
Výklad karet: Výklad karet poštou, Výklad karet e-mailem, Osobní výklad karet

Více o mém výkladu karet

Vítám Vás na mých stránkách výkladu z karet.
Ještě se nestalo, aby na výklad z karet za mnou přišel někdo, kdo je v životě přešťastný a nic mu nechybí. Proto chci říct, že každá kartářka ví, že přicházíte se starostmi. Cizí osobě - kartářce se lépe otevíráte se svým problémem. Často přicházejí klienti, v poslední době často nejen ženy a chtějí si jen popovídat a slyšet názor a způsob myšlení opačného pohlaví. Někdy není třeba praktikovat klasický výklad z karet.

Moje učitelka výkladu karet mi před 25 lety říkala: Všechny svobodné bych vdala a všechny vdané rozvedla.

Můj výklad z karet spočívá v úvodním výkladu, kdy o Vás nechci nic slyšet. Uděláte si svůj názor na můj výklad. V další fázi vykládám na Vámi položené otázky. Proto doporučuji, doma v klidu si připravte otázky k výkladu z karet. U mě se těžko hledají.
Mohu nabídnout výklad z karet i na otázky, které nemusíte vyslovit. Nemusím všechno vědět. V tom případě Vám na otázku ve Vaší mysli odpovím ano nebo ne Všechny situace mají řešení, jen je třeba přistupovat ke starostem s klidem, mírným odstupem času a především – naslouchat svému srdci. Nikdo není trvale nahoře a nikdo trvale dole.
Přeji vám VŠEM štěstí. (to ostatní si koupíte). Jen si správně přát. Těším se na vás.