Tarot výklad karet

Jak a proč psát Blog

Psaní

Zveřejňovat články na našem portálu je pro Vás výhodné hned z několika důvodů. A to i v případě, že již vlastní Blog máte.

S každým novým článkem získáváte lepší hodnocení a jste pak automaticky uvedeni na vyšší pozici v našem katalogu. Pět nejlépe hodnocených kartářek / kartářů je pak zobrazeno na titulní straně našeho portálu, což je velmi prestižní místo pro Vaše zviditelnění, protože kontakt na Vás uvidí mnoho set návštěvníků každý den.

    Proč psát Blog?


  1. Náš portál navštíví každodenně stovky návštěvníků a je velmi pravděpodobné, že budou věnovat pozornost i Vašim článkům v Blogu. Můžete tak získat čtenáře, příznivce a nové návštěvníky.

  2. V každém článku je odkaz na Váš profil a stejně tak, ve Vašem profilu bude seznam všech Vašich článků. Díky tomu získá Váš profil lepší hodnocení jak pro návštěvy z našeho portálu, tak i pro návštěvy z vyhledávačů jako je Seznam a Google.

Již vlastní Blog máte?

Pokud vlastní Blog již máte, může být velmi důležité upozorňovat na Vaše články na našem portálu. Jednoduše u nás zveřejníte jen dva nebo tři odstavce textu a informaci, že celý článek je dostupný na Vašich stránkách. Získáte tak mnoho čtenářů navíc, než kdybyste tuto formu inzerce nevyužili.

Ještě nemáte Blog?

Pokud vlastní Blog dosud nemáte, je pro Vás možnost zveřejňovat články našem portálu ideální. Není důležité, jestli budete psát pravidelně nebo zveřejníte jen pár článků. Každý jednotlivý příspěvek se počítá a pomáhá budovat Vaše dobré jméno. Díky jednoduché obsluze zvládne psát Blog opravdu každý.

O čem psát Blog?

Zakládáme si na kvalitě a chceme budovat hodnotný portál pro uživatele. Dbejte proto, aby Vaše články přinášely nové, důležité a zajímavé informace. Pište jen o tom, co Vás opravdu zajímá a čemu jste ochotni věnovat patřičný čas. Příprava kvalitního článku zabere často i několik hodin.

Doporučujeme prostudovat si Vyhledávanost klíčových slov.

Tématické okruhy, ve kterých můžete články zveřejňovat, jsou:

Akce, Alchymie, Astrologie, Duševní zdraví, Esoterika, Horoskopy, Hudba, Karty, Knihy, Krása, Kultura, Láska a vztahy, Léčebné metody, Magie, Mystika, Myšlenky, Příroda, Přírodní medicína, Psychologie, Sny, Šamanismus, Tarot, Věštění, Záhady, Zdraví, Ostatní

Jak začít?

Psát Blog na našem portálu mohou jen registrovaní uživatelé (Kartářky a kartáři). Pokud jste registrovaným uživatelem, přihlaste se do administrace Vašeho profilu a přepněte na kartu "Blog", kde můžete začít články psát.

Google