Tarot výklad karet

Registrace do katalogu

Registrace do katalogu je zdarma. Váš účet si spravujete sami a můžete kdykoli měnit nebo upravovat zveřejněné údaje. Kvalita katalogu je pro nás důležitá, proto každý nový profil kartáře je zveřejněn až po kontrole administrátorem.

Při registraci musíte zadat platný e-mail. Na tento obdržíte zprávu s údaji, které Vám umožní vstoupit do Vašeho účtu. Online vyplníte údaje, které ve svém profilu chcete zveřejnit. Poté vyčkáte na kontrolu Vašeho profilu administrátorem (obvykle 6 až 48 hodin) a Váš profil bude zveřejněn.

Přečtěte prosím před registrací několik tipů, jakým způsobem můžete zajistit, aby Váš webový profil zaujal návštěvníka a zároveň byl dobře vyhledatelný v i internetových vyhledávačích jako je Google a Seznam: Jak vytvořit Vaši kvalitní webovou prezentaci.

Zápisem do katalogu pro Vás nevzniká žádný závazek. Pokud nebudete spokojeni a nebudete mít zájem být součástí našeho katalogu, můžete kdykoli zvolit možnost "Nezveřejňovat Váš profil" v administraci Vašeho účtu.

Pro dlouhodobé vytížení naší redakce jinými aktivitami byl příjem nových profilů pozastaven. Pokud máte zájem o převzetí správy katalogu, dejte nám vědět a uveďte prosím v e-mailu, jakou cenu pro Vás katalog a doména mají. Děkujeme za pochopení.