Tarot výklad karet

Výklad karet Praha

«   výklady karet | katalog
7913x

JassmínaČeská republika

Region: Praha
Znamení: Rak
jana.bulinova
Tel.: 602549309
E-mail: janazavináčjassmina.cz
Web: www.jassmina.cz
Adresa: Tupolevova 465, Praha, 19900
Výklad karet: Výklad karet e-mailem, Výklad karet po Skype, Výklad karet po telefonu, Osobní výklad karet

Více o mém výkladu karet

O vykládání karet jsem se začala zajímat zhruba před patnácti lety. Začínala jsem s mariášovými a postupně se dostala k tarotu. Dlouho mi trvalo, než jsem našla tarot, který by mi opravdu vyhovoval, proto jsem si začala kreslit vlastní tarotové karty, ovšem ty stále ještě nemám hotové.

Při výkladu karet upřednostňuji interakci s klientem. Po seznámení je možné zaslat výklad i elektronickou či Českou poštou, ovšem stále platí preference dialogu. Je to proto, abych měla možnost pocítit, že jsem se vyjádřila pro daného člověka srozumitelně, případně doplnila, co je potřeba. A také proto, že miluji zajímavé rozhovory se zajímavými lidmi.

Výklad karet v mém podání je především o sebereflexi a získání nadhledu. Věřím, že jsme strůjci svého života, i když jistě existují věci, které ovlivnit nemůžeme, ale vždy máme možnost volby minimálně v tom, jak se k dané skutečnosti postavíme.

Výklad karet vám může pomoci s rozhodnutím, ale neudělá rozhodnutí za vás. Může vám odkrýt, jak by se věci vyvíjely, kdybyste jednali nadále ve stejném duchu, ale nebude vám říkat, co musíte nebo nesmíte dělat. Nemusí vám sdělit, co přesně máte za nemoc, ale odhalí vám, čím je nemoc způsobena a tedy jak pracovat na odstranění příčiny, protože pokud stále jen odstraňujeme následky, nemoc se vrací znovu a znovu, i když třeba v pozměněné podobě.

Ptát se můžete na jakékoliv oblasti svého života. Neodpovídám na otázky týkající se třetích osob, třebaže blízkých, pokud se nejedná o přímou souvislost s vámi (např. jaký je vztah mezi mnou a třetí osobou, co si o mě myslí, co ke mně cítí apod.). V případě, že třetí osoba dá souhlas, nevidím v tom problém, ale bez jejího souhlasu to považuji za neetické.

Ptát se můžete tak dlouho, jak potřebujete, nejdéle však do vytažení posledních karet z balíčku. Nedoporučuji ptát se jen proto, že ještě "nevypršel čas", pokud necítíte potřebu ještě něco vědět. Lepší jedna dobře položená a zodpovězená a důležitá otázka, než deset nedůležitých.

Otázky je možné si připravit předem, ale také je možné sestavit společně. Obecné pravidlo zní "čím konkrétněji položená otázka, tím konkrétnější odpověď". Ovšem je možné položit otázku zcela anonymně (např., chci znát možnosti vztahu s osobou na kterou právě myslím - nechci říct ani pohlaví, ani odkud se známe apod.), v takovém případě dostanete odpověď, kterou si budete muset sami rozluštit, což může být samozřejmě velmi obohacující.

Cena výkladu karet je 600,-. Výklad trvá obvykle 1-2 hodiny.