Tarot výklad karet

Výklad karet České Budějovice

«   výklady karet | katalog
8393x

MaruškaČeská republika

Region: Jihočeský
Znamení: Vodnář
MARUSKA_1025
Tel.: 604508578
E-mail: marie.plasilovazavináčvolny.cz
Web: www.plasilova.estranky.cz
Adresa: N.Frýda 1245/10, České Budějovice, 370 05
Výklad karet: Výklad karet poštou, Výklad karet e-mailem, Výklad karet po Skype, Výklad karet po telefonu, Osobní výklad karet

Více o mém výkladu karet

Jsem kartářka a léčitelka s dlouholetou praxí. Mým hlavním oborem jsou tarotové karty, které vykládám už více jak dvacetpět let. Používám též automatickou kresbu k diagnostice zdravotního stavu. Odpovím na všechny otázky a pomohu je vyřešit. Zodpovím vaše dotazy dotýkající se vztahů,práce, zdraví. Spolupracuji s redakcí esoterického časopisu, jezdím na výstavy a festivaly, účinkuji v televizních a rozhlasových pořadech s esoterickou tematikou.

Jmenuji se Marie a výkladu tarotových karet i automatické kresbě se věnuji profesionálně od roku 2000, ale kartami se zabývám více než 25 let. Svou praxi kartářky jsem podpořila při čtyřletém studiu na České universitě Nové doby, ale i na jiných školách a seminářích. V tomto oboru se věnuji i publikační činnosti. V současnosti přispívám do časopisu s esoterickou tématikou. V tomto časopise mám pravidelně příspěvky od roku 2009. Vedu zde poradnu, píši příběhy jednotlivých tarotových karet a další související články s tématem časopisu. Zde jsem publikovala i svoji prognózu pro rok 2010, 2011 a 2012. Dříve jsem přispívala šest let pravidelně do časopisu Astro, ale i do jiných tématicky zaměřených časopisů. Od roku 2008 jste mě mohli pravidelně po dobu dvou let slýchat na rádiu Hey v pořadu Volejte věštce. Od roku 2001 se zúčastňuji ezoterických výstav a veletrhů u nás i v zahraničí a letních ezoterických pobytů v Chorvatsku. V roce 2003 jsem vydala knihu Ovlivni svůj osud, která v roce 2008 vyšla v reedici pod názvem Tarotový pentagram pro zdraví. Můžete se se mnou potkávat na akcích, které jsou tématicky zaměřeny a konají se v nejrůznějších městech ČR. Vždy se ráda podělím i o své životní zkušenosti a budu vás ráda informovat i nadále, pokud to pomáhá jako příklad k seberealizaci. Ráda povím i já, jak jsem se k tématu "Tarot" dostala, co mě přivedlo k vědomé cestě sebepoznání. Na přednáškách, které dělám, je k tomu vhodná příležitost, ale ne všichni se jich zúčastní, a tak vnímám, že na svých webových stránkách je k tomu vhodná příležitost něco o sobě prozradit. Vím, že to hodně lidí zajímá a chtějí nahlédnout do zákulisí života kartářky. Nejčastější jsou otázky, jak jsem se naučila vykládat karty a co tomu všechno předcházelo. Vždyť výklad karet a další techniky sebepoznání patřící do oblasti "tajných nauk", jsou opředeny nejrůznějším tajemstvím, pověrami a záhadami. Skutečně je ideální čas se o tyto skutečnosti zajímat, aby se staly součástí našeho současného života. Je to cesta ke štěstí, zdraví a celkové spokojenosti v životě. Je to cesta.