Tarot výklad karet

Výklad karet

«   výklady karet | katalog
4017x

Lenka VláškováČeská republika

Region: Středočeský
Znamení: Ryby
E-mail: e-poradenstvizavináčemail.cz
Web: www.tarot-a-shamballa.cz

Výklad karet: Výklad karet poštou, Výklad karet e-mailem

Více o mém výkladu karet

Zaměřuji se na výklad tarotových karet, afirmací a andělských karet.

Výklady posílám e-mailem nebo poštou, protože jsou obsahově velké a podle mých zkušeností, velice pomáhá, když se tazatel může vracet k výkladu.

Někdy se člověk ocitne v situaci, která mu není jasná. Nebo má pořád ty stejné problémy ať už jsou zdravotní, v milostném životě,rodinném vztahu. Nebo dokonce má pořád stejný sen a chce mu rozumět .Tarot je dobrý rádce v hledání sama sebe, při volbě pokud nějakou řešíme. Může nám pomoci v tom co dělat při hledání zaměstnání atd. Tarot odpoví na Vaše otázky v mnoha směrech, jen je si třeba uvědomít, že zodpovědnost za svůj život máte jen Vy sami, Tarot Vám pomůže nahlédnout do nitra a ukáže problém či cestu z jiného úhlu.

Ráda Vám pomahu najít rovnováhu ve Vás samotných, najít ten bod, kde jste se ztratili, to je totiž nejdůležitější, pojmenovat ty bubáky, kteří nás stále posílají do stejných situací, zaměstnání, vztahů atd. Nehledejte chybu v okolí, musíte ji hledat v sobě samotných, to je první krok a společně to zvládneme. Stačí věřit a nebát se :)

Dělám také osobní výklady na celý rok, či jednotlivá období. Vyložím Vám karty na Vaše znamení.

Vše doplňuji o energetické systémy a práci s energií, která je nesmírnou součíástí našeho života.