Tarot výklad karet

Výklad karet Praha

«   výklady karet | katalog
5303x

Martin IdesČeská republika

Znamení: Rak
anubides Facebook
E-mail: pilgrim45zavináčseznam.cz
Web: www.anubides.blog.cz
Adresa: Praha
Výklad karet: Výklad karet e-mailem, Výklad karet po Skype, Osobní výklad karet

Více o mém výkladu karet

Chtěli by jste vědět, co můžete očekávat v roce 2013, co by jste měli zlepšit a na co by jste si měli dát pozor? Štvou Vás už neustálé nabídky výkladů za 70kč/min. po telefonu či jiné zlodějny? Máte zájem se něco o sobě dozvědět? Pak čtěte dále...

Víte jak to je. Buď zavoláte na inzerát v časopise, novinách nebo z internetu a utratíte celý kredit nebo si pořádně protáhnete Váš paušál a nějakých 700 kč za obyčejný výklad je pryč, ba co víc, ještě Vám kartář či kartářka řeknou tak obecný výklad, že Vám to vlastně vůbec nic neřekne a Vás to jenom odradí.Já jsem si připravil Novoroční akci, abych zjistil, jak velký je zájem o takovouhle věc, protože přecijen, pověst kartářů není nijak valná, většinou jde o podvody založené na důmyslné psychologii a nic víc.

Avšak já chci v tomto udělat velkou změnu a ukázat Vám, že se vzkazy shůry a věštění karet dají předávat mnohem kvalitněji.Kdejaký věštec či kartář si účtuje několik položek za různé úrovně výkladu, což je zřejmě supr byznys a chápu, že pár pitomců se najde, to samé platí i pro tel. linky, nicméně, já rád férovou hru a tudíž nabízím toto:Za 100 kč na můj účet nebo poštou na adresu, kterou Vám zašlu mailem, Vám vyložím karty s poselstvím pro Vás, Vaší rodinu, známé, přátele a s pomocí mých drahých spolupracovníků z řad Andělů, s Kristovým požehnáním a Božím povolením Vám dám jasnou a maximum říkající věštbu, která Vás ohromí a ještě na vrch přidám vždy mimo výklad doporučení navíc, přímo od Archandělů.Zdá se Vám to jako přitažené za vlasy? Proč?

Mám spousty spokojených klientů, a to jen proto, že vždy dělám výklad výhradně s povolením Andělů a s maximální efektivitou. Bez jejich svolení výklad nedělám, protože to má své důvody. Moje výklady jsou čisté náhledy do minulosti, současnosti, budoucnosti, či různé kombinace dle dotazu a spojení s Vesmírem funguje skvěle. A navíc, za zády mám Anděla Strážného, kterého vždy prosím o kontrolu informací, tekoucích mi do mysli, což je záruka kvality.A koneckonců, proč Vám tu mám něco říkat? Ověřte si to sami a uvidíte, že moje výklady jsou jiné, než Ty, co vidíte denně v TV! Žádná drahá volání, žádné drahé výklady, jen JEDNOTNÁ CENA a maximální respekt a úcta ke všem lidem, včetně Vás, kteří chcete něco o sobě vědět a zlepšit či se připravit lépe na další léta života.

Je to jen na Vás, a proto to dělám. Není nic ušlechtilejšího, než pomoci člověku a slyšet pak pochvalu.Před vánocema snižovaly stavy a já na to doplatil, takže tadá, jsem bez práce, sháním peníze kde se dá, a proto budu rád, když mě finančně podpoříte výměnou za nějakou tu užitečnou službičku pro Vás. Jakmile začnu opět pracovat, dám výklady opět zdarma.A jedna taková specialitka - mé karty tak trochu vyskakují či vyjíždějí sami z balíku aniž bych s nimi cokoliv dělal. To jsou speciální karty, které mají obzvláště velkou váhu a informační hodnotu!

Chcete výklad? :)Nabízím hodně muziky za málo peněz!

============================================

E-MAIL: 1.ea@centrum.cz <<< Prosím zasílejte své žádost výhradně na e-mail, abych Vám mohl odpovědět také!

číslo účtu: mKONTO 670100-2209232602/6210

Cena: dle domluvy a rozsahu výkladu. Cena nemusí být nutně peněžního charakteru!

Více na: www.anubides.blog.cz