Tarot výklad karet

Výklad karet Teplice

«   výklady karet | katalog
7341x

Karel KruškaČeská republika

Region: Ústecký
Znamení: Beran
KajaK21 Facebook
Tel.: 474 553 022, 775 873 208
E-mail: astroc21zavináčcentrum.cz
Web: www.vestirna-jednicka.cz
Adresa: Masarykova třída 103/114, Teplice, 415 01
Výklad karet: Výklad karet poštou, Výklad karet e-mailem, Výklad karet po Skype, Výklad karet po telefonu, Osobní výklad karet

Více o mém výkladu karet

Ačkoli se řadu let věnuji astrologii, tarotu, psychoanalýze a dalším okruhům poznávání, následuji stále Hérakleitův výrok: „Nelze vstoupit dvakrát do téže řeky.“ K řešení vašich problémů, k pochopení významu situací, k symbolickému myšlení, úvahám o vaší vnitřní alchymii nebo třeba spiritualitě nepotřebujeme nutně slovník New Age, ani teorie o karmě, tantře a andělích. Nepotřebujete slyšet, že máte problém se svým niterným ženstvím, chcete rozumět svému životu a pochopit, co se vám v něm děje. A tak je rozdíl mezi výkladem o Venuši, plodnosti a emocích a tím když uslyšíte, že například žena na obrázku tarotové karty cosi drží a nechce se toho vzdát! Sami se pak stáváte pozorovatelem svého žití a začnete lépe chápat svou situaci. Nejste závislí jenom na tom, co vám říkám, ale i na tom, co o svých záležitostech víte. Poetický pohled na karty nebo horoskop nám umožní lépe chápat vaše postoje, staneme se společně svědky události, kterou nám nikdo nemusí dekódovat, stačí ji popsat. Pojďme společně přistupovat ke skutečnosti spíš intuitivně než empiricky. Sledujme společně systémy symbolů, které ve vzájemné interakci utvářejí náš svět. Nemusíme vnímat svět jako nepřetržité vzájemné působení neměnných zákonů, ačkoli tomu tak v mnoha ohledech je,  ale jako proměnlivou interakci neustále se měnících  symbolů.

Nebudete váš život jen lépe chápat, ale také prožívat. Mé konzultace směřují k vašemu osobnímu rozvoji, pomohu vám řešit konkrétní životní situace a objasnit smysl a význam různých životních etap. Někdy pomocí humanistické a transformační (symbolické) astrologie, jindy s pomocí technik krizové intervence, obrázků tarotových karet či urban šamanismu a chaos magie.

Nezaměřuji se na léčení jednotlivých zdravotních problémů, pouze analyzuji váš psychický stav. Osobnost je celek, kde všechno souvisí se vším.
Mezi věštěním a  reflexivním výkladem je rozdíl, a to dost zásadní.
Inspirujte se a buďte půvabní.

Cena: 300,- Kč za konzultační hodinu (včetně přípravy).