Tarot výklad karet

Výklad karet Trutnov

«   výklady karet | katalog
12193x

Dana RýdlováČeská republika

Region: Královéhradecký
Znamení: Blíženci
danary49 Facebook YouTube
Tel.: 773 549 667
E-mail: danarydlovazavináčspravnoucestou.cz
Web: www.spravnoucestou.cz
Adresa: Trutnov
Výklad karet: Výklad karet po Skype, Výklad karet po telefonu, Osobní výklad karet

Více o mém výkladu karet

výkladům karet a esoterickým vědám mě přivedla jednak dědičná linie bylinářek a léčitelek mé rodiny, ale i vlastní zájmy. Pocit, že jsem "nějaká jiná", než ostatní děti mě již v mladém věku dovedla k hledání sama sebe, svého místa na slunci, a tak mě záhy oslovila numerologie. Později po pokusech nalézt se v západní i čínské astrologii a umění feng-shui, jsem se potkala s tarotovými kartami. Vědoma si toho, že nelžou, jsem k nim přistupovala (a stále přistupuji) s náležitým respektem. Po seznamovacích fázích s tímto balíčkem karet a po duchovních zasvěceních mi bylo umožněno nalézt vlastní cestu, jak k těmto kartám přistupovat a jak tedy nejúčinněji čerpat informace, které skrývají za svou symbolikou.

Tarotové karty nejsou předurčeny k tzv. „věštění“ budoucnosti. Tato sada karet nám umožňuje nahlédnout na skutečnou podstatu záležitosti bez zatížení emocemi, přáními a představami. Tarot nám umožňuje poznat sama sebe i síly, které působí jak z vnějšku, tak i z vnitřku našeho bytí. Tarot nám pomůže srovnat, zharmonizovat se sami se sebou, ale i s naším okolím. Umožní nám žít vědomý život, přestat se nechat vléci okolnostmi, stát se mistrem svého života.

K výkladům používám i jiné sady karet, vždy dle potřeb klienta, např. Poselství Atlantidy, díky kterým lze rozkrýt smysl událostí a dění na vědomých i nevědomých úrovních, samozřejmě opět s možností řešení dané záležitosti.
Protože zastávám názor, že vše souvisí se vším, nic nestojí v životě samostatně, výklady karet kombinuji s numerologií a v případě řešení zdravotních problémů i harmonizační metodou Reiki. Aby mí klienti neodcházeli pouze s množstvím informací a "domácími úkoly":-), ale aby byla má práce pro ně kompletní, užívám při práci s jejich duší progresivní harmonizaci pro okamžité odblokování akutního problému. Pokud se při konzultaci projeví, že je klient zatížen psychickým programem, který mu neumožňuje jít cestou spokojenosti a prosperity, pak je v mé nabídce aktivní pomoci symbolová terapie vhledem

A protože je vše o energiích, o jejich vyladění, pak pro Vás vytvářím originální autorské obrazy mandal zaměřené na harmonizaci v různých životních oblastech, ale i vnitřích pochodech. Své mandaly se stejnými účinky Vám nabízím i na špercích, hrníčcích, krabičkách a jiných užitkových předmětech pod značkou  Galerie DaRy dot art.

Osobní konzultace, výklady karet i terapie probíhají v příjemném prostředí a atmosféře v Trutnově. Dostane se Vám stručného numerologického rozboru Vaší osobnosti, ale i osob, na které se v souvislosti se sebou budete dotazovat, dále všeobecného výkladu a následně se věnujeme aktuálním záležitostem, jež volají po řešení. Pokud sami nedokážete formulovat správně otázku, pomohu Vám s tím.
Pokud se mnou chcete nahlédnout do karet, poradit se, nalézt cestu ke zdraví, úspěchu a spokojenosti, ale máte to daleko, pak jsem Vám k dispozici na telefonu a v programu Skype, WhatsApp.

Numerologické rozbory vypracuji během 7 – 10 dnů. Jsou vytvářené individuálně, opravdu "na tělo". 
Setkat se můžeme i na přednáškách a seminářích. 

Veškeré info získáte na mých webových stránkách www.spravnoucestou.cz

 

Blog