Tarot výklad karet

Výklad karet Plzeň

«   výklady karet | katalog
5197x

U VodnářkyČeská republika

Region: Plzeňský
vodnarka11
Tel.: 734590102
E-mail: vodnarka01zavináčemail.cz
Web: uvodnarky.webnode.cz/
Adresa: Boettingerova 18A, Plzeň, 301 00
Výklad karet: Osobní výklad karet, Výklad karet po telefonu, Výklad karet po Skype, Výklad karet e-mailem, Výklad karet poštou

Více o mém výkladu karet

 Výklad karet

 

 

 Výklad karet - pro někoho úsměvná záležitost, pro jiné velmi přitažlivá možnost nahlédnout do věcí budoucích. Je něco mezi nebem a zemí, co při výkladu karet vládne a dává možnost poodhalit roušku, za kterou se skrývá to, co nás čeká. Lze tudíž nahlédnout, ale zároveň je dobré, si ponechat i jistou dávku soudnosti.

Vykládací karty si kdysi dávno před staletími vymysleli lidé jako jednu z možností nahlédnout do budoucnosti a protože každý člověk je omylný, neměl by se výklad z karet nikdy považovat za recept na život.
Karty se vykládají proto, abychom se dozvěděli co by nás mohlo případně v budoucnosti potkat a to nám dává možnost se na nadcházející události psychicky připravit, případně je i do jisté míry ovlivnit tak, aby pro nás byly přijatelné.
Osud není jedna přímá cesta životem, je to soubor cest po kterých jdeme a v tu chvíli, kdy se dostaneme na křižovatku, záleží na nás, zda se dáme vlevo, vpravo, či zda půjdeme rovně. A to jsou ty určité momenty v našem životě, kdy máme možnost směrovat běh osudu tak, aby nám co možná nejvíce vyhovoval

 

Cikánské karty

Cikánské karty mají své osobité kouzlo a jejich symbolika je natolik obsažná, že je schopna vám zodpovědět jakoukoliv otázku. Jsou to karty, ve kterých lze najít radu, jak čelit různým životním situacím, umožní vám nahlédnout do vaší vlastní budoucnosti, i budoucnosti vašich bližních, nabídnou vám východisko při řešení konkrétních problémů a jiné a jiné.

 

 

Karty Lenormand

                                                                                                      
Karty Lenormand jsou obrázkové vykládací karty.

Za jejich autorku se považuje legendární francouzská kartářka Marie-Anne Adélaide Lenormand (1772-1843) – proto se karty také někdy nazývají „francouzská kartomancie“.

Karetní sada Lenormand má 36 karet. V tradičním pojetí je na každé kartě obrázek, symbol piketové (canastové) karty a číslo.
Důležitým poznávacím znamením je karta Dáma a Pán, která u některých výkladů charakterizuje tazatele.

 Více zde: