Tarot výklad karet

Výklad karet Brno

«   výklady karet | katalog
5725x

Věštírna Sunny-LifeČeská republika

Region: Jihomoravský
Znamení: Štír
saxiwitch Facebook YouTube
Tel.: 420777682664
E-mail: sunny-lifezavináčcentrum.cz
Web: www.sunny-life.cz/
Adresa: Franzova 74, Brno, 61400
Výklad karet: Výklad karet e-mailem, Výklad karet po Skype, Výklad karet po telefonu

Více o mém výkladu karet

Dovolte, abych se představila, jmenuji se Kateřina Skoupá. O věci mezi nebem a zemí se zajímám prakticky od malička. V jedenácti letech se mi stala zvláštní příhoda, kterou jsem v té době nechápala, v noci jsem se náhle probudila a naproti mě nad starým sekretářem, nad stříbrnými poháry létala sem a nazpátek zářící bílá holubice, vnímala jsem strukturu jejich křídel a tvar malého zobáčku, té naprosté bezchybné dokonalosti, nebála jsem se, byla jsem naprosto klidná. Za chvíli zmizela a já usnula, tuto příhodu jsem si několik let nechala jen pro sebe.

V osmnácti letech jsem zjistila, že pouhým dotetem dokáži vycítit a lokalizovat bolavé místo u druhého člověka. Čím jsem byla starší, tím více jsem se samovolně napojovala na pocity a energie ostatních lidí, cítila jsem cizí bolest, nervozitu, cítila jsem také přítomnost duchů a jiných entit z astrálu. V té době jsem svůj dar brala jako přítěž, znepříjemňoval mi život, já se díky jemu trápila, tolik jsem si přála žít normální život bez toho všeho. 

Po hodně těžkém období, kdy se mi v podstatě zhroutil celý svět, jsem zjistila, že funguji jako médium a začala jsem mít věštecké sny. Můj duchovní průvodce začal ke mně promlouvat a navedlo mě to ke kartám a pomoci druhým jako svůj životní úkol. Na dálku při napojování na člověka cítím jeho energii, bloky, navázané duše a nebo pokud duše chybí. Dokáži se napojit na Akášické záznamy. Vše, co se v minulosti stalo, veškeré události, veškeré myšlenky jsou zapsány v kosmickém vědomí této kroniky. Jsou v ní také veškeré budoucí možnosti a cesty dané duše, člověk je zde vědomým tvůrcem svého vlastního osudu. Ve výkladech hodně pracuji s minulostí, snažím se klienta navést k její ukončení. Protože neukončená, nezpracovaná minulost nás blokuje a my se díky ní nemůžeme posunout tím správným směrem.

Zamilovala jsem si Lenormandky, ale pracuji také s tarotem, rezonančními a andělskými kartami. Kreslím energetické abstrakce a mandaly.

Jsem mistrem Kundalini Reiki, Imara Reiki, Shamballa 1024, 2002, 3110 a 12D. Dále jsem zasvědcena do druhého mistrovského stupně Andělských energií + energie Archanděla Rafaela a do Merkaby (kněz řádu Melchizedeka). Pracuji i s jinými energiemi, které jsem dostala darem od Vesmíru. 

Běžné výklady dělám formou 90ti min. konzltací, cena je zde 1000,- (osobně a nebo na dálku)

Kompletní ceník naleznete zde

více info: www.sunny-life.cz