Tarot výklad karet

Výklad karet Praha 6

«   výklady karet | katalog
4718x

AurigeaČeská republika

Region: Praha
Znamení: Vodnář
jana-tarot Facebook
Tel.: 608349275
E-mail: jana.tarotzavináčseznam.cz
Web: aurigea.cz
Adresa: Pod dvorem 463/6, Praha 6, 162 00
Výklad karet: Výklad karet poštou, Výklad karet e-mailem, Výklad karet po Skype, Osobní výklad karet

Více o mém výkladu karet

Nejste spokojeni s během svého života? Že se Vám nic nedaří? Že už nechcete déle dělat chyby? Velice často si mnoho problémových situací způsobujeme sami! Jsem tu pro Vás a chci Vám pomoci.

Co Vám mohu nabídnout?

1. Výklad tarorových karet. Tato stará karetní hra prožívá v současné době svou renesanci a stala se velice módní. Tak proč se nepodívat a nepoučit. Karty nelžou ! Svůj osud máte ale vždy ve svých rukách !

Na základě svých zkušeností doporučuji kombinaci numerologického rozboru osobnosti (bude hovořit o Vás) a výkladu Tarotových karet (bude hovořit o Vašem problému). Na závěr sezení provedeme hodnocení. Případné nejasnosti z Vaší strany budeme ihned společně konzultovat. Vytištěný materiál - přehledně zpracovaný textový soubor o číslech, která ovlivňují Váš život, výsledek Tarotové věštby a komplexní závěr obdržíte do 4 dnů poštou.

Numerologie je nauka o číslech, neprávem léta opomíjená. Osud člověka se řečí čísel navždy vepíše do Vesmíru. Čísla nám poví kdo jsme a kam kráčíme, co nás k sobě přitahuje, nebo naopak. Tak pojďte se o sobě něco dozvědět. Nikdy ale nesmíte zapomenout na největší sílu Vesmíru a tou je láska. Život je jen tam, kde je láska.

2. Numerologie je nauka o číslech, neprávem léta opomíjená. Osud člověka se řečí čísel navždy vepíše do Vesmíru. Čísla nám poví kdo jsme a kam kráčíme, co nás k sobě přitahuje, nebo naopak. Tak pojďte se o sobě něco dozvědět. Nikdy ale nesmíte zapomenout na největší sílu Vesmíru a tou je láska. Život je jen tam, kde je láska. Numerologický rozbor Vám dokáže říci nejen vše o Vás, ale odhalí Vaše dobré a špatné vlastnosti, řekne Vám, jak Vás vidí druzí, co Vás čeká, jaké zaměstnání je to pravé a dokáže Vás naplnit a uspokojit.Chcete najít ten správný termín pro Vaše důležitá rozhodnutí? Hledáte termín svatby? Chcete jít na první rande? To vše se dá vypočítat !Budete měnit zaměstnání? Název Vaší firmy se Vám přestal líbit a chcete najít nový? Chcete přijmout do svého pracovního týmu nového člověka a nevíte jaký je? I to se dá vypočítat! Jak spolu budete vycházet Vy a Váš vyvolený, nebo vyvolená? A jaká vlastně je? Hodíme se vůbec k sobě? Proč se pořád hádáme a vůbec máme mnoho problémů? Proč spolu neumíme komunikovat?Proč si to nenecháte vypočítat?Budete mít děťátko? Kdy by se mělo narodit aby bylo v životě šťastné? Jaké jméno mu máte vybrat?To vše a mnoho dalších věcí Vám dokáže říci numerologický rozbor.Numerologický rozbor Vám mohu vypracovat i pro jinou osobu , stačí když znáte její celé jméno a datum narození.Numerologický rozbor můžete věnovat někomu blízkému jako dárek.Na přání Vám mohu vyhotovit i rozbor partnerský .Nabízím dva způsoby numerologického rozboru osobnosti. Pokud najdete v této uspěchané době pro sebe trochu času zvolte prosím raději nabídku s osobním kontaktem !Zaručuji Vám absolutní diskrétnost ! Vaše údaje, informace a data nebudou nikdy zneužita, nebo použita k jiným účelům.

3. Jsem mistr Reiki a nabízím léčení tímto způsobem
Reiki je  vesmírná univerzální energie, která se nachází v prostoru kolem nás. Práce s touto energií ve Vás probudí lásku a harmonii s okolním světem. Pomocí REIKI se můžete vyrovnat s fyzickými i emocionálními problémy a dojít k poznání a pochopení smyslu svého života. Otevřete své energetické kanály této energii. Postupně dojde k pročištění bloků v těchto kanálech a zvýší se životní energie pro léčení. Přikládání rukou na tělo za účelem zbavení se bolesti je tak staré jako lidstvo samo. Reiki je populární a efektivní forma přírodního léčení.