Tarot výklad karet

Výklad karet Plzeň i jinde

«   výklady karet | katalog
5178x

LiDuše ze Slunečního větruČeská republika

Region: Plzeňský
Znamení: Kozoroh
liduse11 Facebook YouTube
Tel.: 601 323 989
E-mail: poradnalidusezavináčseznam.cz
Web: www.liduse.cz
Adresa: skype, Plzeň i jinde, 30100
Výklad karet: Výklad karet po Skype, Výklad karet po telefonu

Více o mém výkladu karet

Jsem psychoterapeutka, léčitelka, numeroložka a v práci s klientem mi pomáhají i karty.  Mám klientelu i ze zahraničí. 

Vesmírnými zákonitostmi se zabývám téměř celý život. Ráda Vám pomohu s trápením, které máte, ať už se to týká práce, vztahů, peněz, budoucnosti, zdraví,..., neboť vím, že všechny vesmírné zákonitosti jsou velmi jednoduché, jen občas je složitá cesta k poznání.

Karty využívám jako jednu z technik k sebepoznání a nasměrování člověka na cestu, která je pro něho ta nejlepší. Ke své práci využívám i kyvadlo a I-ťing a zabývám se i výkladem snů.

Karty využívám hlavně terapeuticky, byť jimi dokážu nahlédnout i budoucnost. Při osobní návštěvě kombinuji výklad s odblokováním či harmonizací osobnosti.

Moje léčitelská praxe začala před téměř dvaceti lety - věnuji se všem živým bytostem, tedy lidem i zvířatům, léčím nablízko i na dálku.

Mé zkušenosti mi odhalily klíč ke spokojenosti a plnému využití našeho potenciálu - tím je sebevědomí,sebepřijetí a sebeláska. K tomu se můžeme dostat pouze cestou poznávání sebe sama. Jen když se známe plně, dá se mluvit o vědomí sebe sama (sebevědomí), jen tak se můžeme přijmout ve vší své celistvosti - se "špatnými" i "dobrými" vlastnostmi. Veškerý svůj potenciál také můžeme rozvinout teprve tehdy, když jsme celiství. 

Pořádám semináře osobnostního růstu, abych umožnila dalším lidem žít spokojeně a plně, jako se to daří mně. 

V současnosti realizuji Tanec 7 smyslů, jehož jsem autorkou. 

 

 

Blog